reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nooo prawie pół kilo [emoji33] Wg kalendarza mam dziś 21 tydz + 6 dni, a wg dzisiejszego usg 22+3dni wyszło.
Zdjęcie takie trochę na siłę zrobione, bo wstydzioch ręką się zasłaniał [emoji6] Chyba nie jest medialny [emoji23] Zobacz załącznik 895668

Teraz już tak zacznie przybierac ☺ mój 3 tygodnie temu miał ponad 700 gram a wczoraj już prawie 1300 gram lekarz uspokaja ze raz szybciej przybiera raz wolniej hehe
 
Dla pocieszenia powiem ze mam wyniki mthfr i nie chcą mi ich wysłać mailem [emoji12] muszę naginać jutro do bociana choć nie wiem czy jest sens bez wizyty.
 
Nie mam pojecia jak to mozliwe. Dzwonilam do mojej lekarki, mam isc w poniedziałek i zobaczymy co sie dzieje. W prawym dalej torbiel 4cm, w lewym dwa pęcherze po 21mm. Dwa zastrzyki robiłam we wtorek wieczorem, w srode byla iui, dzisiaj piatek i lipa. Cykl stracony, kolejny tez, bo trzeba bedzie pozbyć sie torbieli. Za dwa dni mam urodziny i beda to najgorsze jakie mialam...

Jesli dobrze czytam to mialas 3 pecherzyki?
Teraz masz 2 niepekniete.
Matematyka mowi, ze jeden zniknal[emoji3]
To zupelnie tak jak u mnie...
(Tylko ja mam endometrium 5 w dniu IUI i dwa dni po wiec na ciaze nie licze)
Wiec jesli jeden pekl to nadal jest szansa u Ciebie!!
dwa pozostale moga sie wchlonac...
Moje dwa tygodnie od IUI byly najdluzsze w zyciu a i tak czekam tylko na okres. A poprzednio mialam torbiel 4cm i bralam antykoncepcje i zniknela. Nie martw sie!!
Nie poddawaj się!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Czekaj do konca!
 
Ovitrelle. W poprzednim cyklu pękły juz po kilku h od zastrzyku, a teraz cos takiego. Az niemożliwe. Sama juz nie wiem co myslec.

Powiem Ci ze moje 2 tez po dwoch dobach byly niepekniete. Organizm moze za kazdym razem inaczej reaguje.. moze one nie byly rozwiniete jeszcze i ten pik LH nie zadzialal na nie akurat. Znajde fajny artykul o podaniu Pregnylu/Obitrelle to podesle Wam. Podobno moment podania LH jest bardzo wazny i ciezko w niego wstrzelic sie idealnie... stad te szanse na sukces IUI takie a nie inne...

Ale glowa do gory!!!
Kolejne cykle sa nasze!!!
 
Ale to życie jest przewrotne... wcześniej stresowalam się że muszę iść na laparoskopie a teraz martwię się że może ni3 pójdę bo tsh 0.116 gdzie 3miesice taki było 1.6 A leki biorę cały czas tak samo.. nie wiem o co kaman
 
Jesli dobrze czytam to mialas 3 pecherzyki?
Teraz masz 2 niepekniete.
Matematyka mowi, ze jeden zniknal[emoji3]
To zupelnie tak jak u mnie...
(Tylko ja mam endometrium 5 w dniu IUI i dwa dni po wiec na ciaze nie licze)
Wiec jesli jeden pekl to nadal jest szansa u Ciebie!!
dwa pozostale moga sie wchlonac...
Moje dwa tygodnie od IUI byly najdluzsze w zyciu a i tak czekam tylko na okres. A poprzednio mialam torbiel 4cm i bralam antykoncepcje i zniknela. Nie martw sie!!
Nie poddawaj się!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Czekaj do konca!

Tylko ten lekarz nic nie mowil, ze widzi jakis płyn... w poniedziałek ide do mojej lekarki. Jakby co ma mi dac cos na wchłonięcie. Szkoda, ze stracone wszystko. Bylam pozytywnie nastawiona w tym miesiącu.
 
reklama
Do góry