reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny ☺
Jestem po pierwszej wizycie po zmianie kliniki, pozytywnie nastawiona na nową walkę do ivf.
Z takimi wynikami męża bardzo bardzo niska szansa byla na powodzenie |u|.
Będę walczyć z całej siły.
Mam nadzieje że na tym wątku mogę z wami zostać i liczyć na waszą pomoc? ☺☺
To dobry krok naprzód i coraz blizej do upragnionego celu :tak:POWODZENIA będę kibicować i trzymać kciuki :-) :):-) :):-) :):-) :):biggrin2:
 
reklama
Wieści są bardzo dobre, wszystko jest super, dr pogratulowała zdrowego syna i zaprasza na następne usg III trymestru [emoji4] bo i to usg i też prenatalne robiłam w specjalistycznej klinice, do której kierowała mnie moja dr ;)
Waga z dziś 448 g [emoji4]
Gratulacje, cieszę się że wszystko z dzidzią w porządku, Dzoanna IuI miałam w sobotę 2 tyg temu, beta 0,31 ...
 
Wieści są bardzo dobre, wszystko jest super, dr pogratulowała zdrowego syna i zaprasza na następne usg III trymestru [emoji4] bo i to usg i też prenatalne robiłam w specjalistycznej klinice, do której kierowała mnie moja dr ;)
Waga z dziś 448 g [emoji4]
Wow ale duży! który masz tydzień ? 22? Masz zdjęcia ? Na pewno masz , dawaj ! [emoji16]
 
reklama
Do góry