reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super, już coraz bliżej :) Znać już płeć dzieciaczków?
haha masz czas, żeby to czytać? :D
Ja tez Was z krzakow czytam i strasznie kibucuje i przezywam Wasze dobre i złe wiesci, w pracy sie nudze 12h i zwykle rano wchodze po 2 dniach a tam 100 stron, ale twardo czytam, normalnie sie uzalezniłam [emoji14][emoji14][emoji14]
 
reklama
Super, już coraz bliżej :) Znać już płeć dzieciaczków?
haha masz czas, żeby to czytać? :D
Znam płeć od pierwszych prenatalnych i do tej pory nic się nie zmieniło. Chłopiec i dziewczynka.
Czytam, bo jest tam wiele dziewczyn z tego wątku i "sprawdzam" jak tam u nich ;)
Czytam i kurka...przeżywam razem z Wami... i dobre i złe wieści. A nie udzielam się, bo nie mam wiedzy w temacie. Co najwyżej odsyłam "od nas do Was" ;) albo na wątek o leczeniu immunologicznym.
Pozdrawiam! <3
 
Dzieki za pomoc dziewczyny! W takim razie zaczne brac dzis wieczorem

@kasiula01 czyli jestesmy dokladnie w tym samym dniu po iui. Robisz cos jeszcze zeby polepszyc szanse? Ja poza witaminami, progesteronem to jem tez ananasa.. podobno moze pomoc w implantacji..

@dżoasia ah to wyjasnia dlaczego mialam torbiele po pierwszych 2 iui.. jakies pecherzyki pekaly bo badanie krwi potwierdzalo owulacje ale czesc widocznie nie pekala bo bralam progesteron w ten sam dzien co iui i po nieudanym iui musialam robic miesiac przerwy przez torbiele i nie rozumialam czemu one powstawaly... teraz to ma sens!

To nasze trzecie i ostatnie iui wiec jestem gotowa sprobowac wszystkiego wiec jesli macie jeszcze jakies rady to slucham!
Pamietaj, że ananas tylko maks 2 dni po IUI i tylko plaster dziennie.
Zeby za bardzo nie rozpulchnic endometrium :)

Dziewczyny, pomyślcie o jakimś kalendarzu. Nie musi być jakiś kosmiczny. Data, Nick i co danego dnia. :)
I raz dziennie wkleić w poście. Kto chętny? Kto sie nudzi? [emoji2] [emoji2]
 
requiem dwa posty wyżej pisała że się nudzi :-D
Dzięki za odzew, no to pewnie novum będzie.
Tylko w novum tez trzeba jakiegos konkretnego lekarza wybrac. Dziewczyny chwala Taszycka, Zygler, Zamore. Moze uda ci sie do ktoregos z nich. Jaki u Was problem? Moze odezwij sie na "naszym" invitrowym watku to ci powiedza cos wiecej :)
 
No to dawaja mnie tu terminy kolejnych wizyt i stworze nam kaledarz do trzymania kciuków [emoji16][emoji16]
Data i np "monitorng" albo "beta" albo "termin porodu" no no ciezarne nie myslcie ze mi sie tu wykrecicie! [emoji16]
 
reklama
No to dawaja mnie tu terminy kolejnych wizyt i stworze nam kaledarz do trzymania kciuków [emoji16][emoji16]
Data i np "monitorng" albo "beta" albo "termin porodu" no no ciezarne nie myslcie ze mi sie tu wykrecicie! [emoji16]
Hehe [emoji16] 17.08 wizyta u gina
06.09 data porodu [emoji6]
No chyba, że Michalina będzie chciała się wykluć wcześniej [emoji39]
 
Do góry