reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Pamietaj, że ananas tylko maks 2 dni po IUI i tylko plaster dziennie.
Zeby za bardzo nie rozpulchnic endometrium :)

Dziewczyny, pomyślcie o jakimś kalendarzu. Nie musi być jakiś kosmiczny. Data, Nick i co danego dnia. :)
I raz dziennie wkleić w poście. Kto chętny? Kto sie nudzi? [emoji2] [emoji2]

Dzięki Zuzik! Myslałam ze do 5 dni po trzeba jeść.. ale cieszę się że tylko przez 2 dni bo tyle ananasów co ja zjadłam w ciagu 2 lat starań to mam już ich serdecznie dość ;)
 
Zapytaj na watku "kto po in vitro" one tam na pewno pomoga, ale jak podczytuje ten watek to pozytywne opinie z tych czytam tylko o Novum i o Gyncenteum ale w Katowicach. Duzo ludzi tam dojezdza. O Bocianie srednio, a o Artemidzie negatywnie. Ale zapytaj, tam jest mnostwo mądrych głów. Moze @redferrari Ci pomoze [emoji4]
Kochana z tych które wymieniasz wybrałabym novum Warszawa. Ja osobiście leczyłam się w invicta Warszawa ale to bardziej skomplikowana sprawa
 
Hej, chcialam sie was poradzic na temat progesteronu. Moj lekarz kazal mi zaczac brac w ten sam dzien co iui w poprzednich cyklach; ale gdzies przeczytalam (chyba nawet w tym watku) ze powinno sie brac kilka dni pozniej i bylam ciekawa w ktorym dniu po iui zaczelyscie brac progesteron (jezeli bralyscie) i ile? Mi podwyzszyli z 200mg do 400mg w tym cyklu.. wczoraj mialam iui i teraz zastanawiam sie kiedy zaczac brac. Dzieki :)
jeśli pęknięty pęcherzyk był to zawsze brałam od 2-3 dnia po
 
reklama
Do góry