reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
IMG_0326.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0326.JPG
    IMG_0326.JPG
    180 KB · Wyświetleń: 467
Ja sie tak zastanawiam czemu opalanie zabronione ? Solarium ok, ale opalanie z filtrem w czyn zaszkodzi? W zasadzie nawet w ciąży można sie opalac. Oczywiscie z filtrem i umiarem. Dodatkowo wytwarza sie witamina D, ktora jest bardzo wazna podczas starań i ciąży.
Z tym opalaniem chodzi o przegrzewanie organizmu. Wysoka temp źle wpływa (w naszym przypadku) na komórki jajowe.

Papka z banana i awokado i temat ananasa.
Ananas zawiera bromelinę - nie będę się tu rozpisywać.
Banan i awokado - cenne kwasy tłuszczowe wpływające na wyściółkę w macicy.
 
Wysłałam maila do mojego gin. Wizytę mam za tydzień. Ale nie wiem czy w tej sytuacji w ogóle mnie przyjmie
Dlaczego miałby nie przyjąć? Te badania miałaś tydzień temu robione o ile pamiętam. Nic się nie martw na zapas :) Musi być dobrze! Okresu nie masz, plamień zgaduję, że też nie.. Trzymam cały czas kciuki za Ciebie! Wytrwaj do wizyty i wtedy wszystko będzie wiadomo :)
 
Hcg masz 36.8 więc wskazuje na ciążę, chyba że się mylę. Kurcze ale u Ciebie się przyrostów nie robi i teraz nie wiadomo np jak to dzisiaj wygląda. Masz mieć jakąś wizytę?

Tak mówiła 5 tyg po iui. Przez pomyłkę umówiłam 4tyg po iui. W Holandii 1usg robi się w 12tyg, dlatego nie wiem czy tak wcześnie mi zrobi jeśli to nawet nie jest 5tyg po iui a hcg i tak jest niskie. Nic tu nie jest pewne
 
reklama
Tak mówiła 5 tyg po iui. Przez pomyłkę umówiłam 4tyg po iui. W Holandii 1usg robi się w 12tyg, dlatego nie wiem czy tak wcześnie mi zrobi jeśli to nawet nie jest 5tyg po iui a hcg i tak jest niskie. Nic tu nie jest pewne
To czekamy czy coś odpisze, na razie się nie stresuj [emoji6] trzymamy kciuki razem z Miska [emoji4]
 
Do góry