reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Czy któraś z Was brała tabletki luteina dopochwowo? Chodzi mi głównie czy jakieś obawy/dolegliwości mogą się pojawić?

Byłam wczoraj u doktorka i powiedział że na to co widzi to super cykl mam.. ciało żółte super. I mam właśnie do lykania tabletki.

Moz3 nie zadziałał jak tutaj u koleżanki anolianna
Ale czuje że dobrze zrobilam, idę dobra droga.. swoją drogą jak Anolianna jak co przekonałeś do takiego szybkiego działania?8-)


Chyba niedługo to forum zniknie bo już nas garstka została nie zaciazanych :(

Sama byłam zdziwiona ze tak szybko zaczął działać. Może fakt ze juz rok wcześniej u niego byliśmy i teraz odrazu powiedzieliśmy ze decydujemy się na iui. ☺ a to ze akurat trafiliśmy po okresie i się tak udało to czysty przypadek bo miałam strasznie nieregularne okresy. Będę mu do końca życia wdzieczna. Kto wie czy drugi raz się uda czy znów do niego nie pojedziemy☺
Ja też biorę luteine dopochwowo wyrazie w. Raczej nie mam skutków ubocznych☺
Każdy jest inny dlatego pewnie u ciebie inaczej zaczal☺ trzymam kciuki za powodzenie
 
Miziaj i się zarażaj [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji173]
Wczoraj potwierdzone - dziewczynka i chłopczyk [emoji173] [emoji173] Zobacz załącznik 858363

Cudny brzuszek !! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Parka !! - super. Mój miał nadzieje na bliźniaki, ale Himek daje popalić za pięciu czasami [emoji16] już tęsknie za brzuszkiem.

Podczytuje Was cały czas i widzę że dużo się dzieje !! Gratulacje dla tych którym już się udało i dużo cierpliwości dla staraczek [emoji173]️[emoji173]️
 
Tego zachowam w sercu [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
IMG_0313.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0313.JPG
    IMG_0313.JPG
    323 KB · Wyświetleń: 433
reklama
Do góry