reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wczoraj wizyta u ginekologa:)
Potwierdził ciążę i ze jest prawidłowo bo w macicy stwierdził że to na teraz najważniejsza wiadomość bo po inseminacji jest ryzyko pozamacicznej;)
Maz wreszcie uwierzył jak mu lekarz powiedział i zobaczył :D
Narazie początek wiec nic więcej nie wiadomo teraz 3 tygodnie czekania ale następna wizyta juz podobno serduszko bedzie bic;)
 
Wczoraj wizyta u ginekologa:)
Potwierdził ciążę i ze jest prawidłowo bo w macicy stwierdził że to na teraz najważniejsza wiadomość bo po inseminacji jest ryzyko pozamacicznej;)
Maz wreszcie uwierzył jak mu lekarz powiedział i zobaczył :D
Narazie początek wiec nic więcej nie wiadomo teraz 3 tygodnie czekania ale następna wizyta juz podobno serduszko bedzie bic;)

Gratuluje!! Dostałaś zdjęcie??
 
reklama
Dziewczyny możecie mi powiedzieć na którym wg Was teście jest owulacji? Robiłam zawsze na wieczór godz 21.
Od prawej strony 10,11,12,13 dc (dwa ostatnie z dziś w dwóch różnych godzin) wg mnie 12 dc była owulacja. -chociiaz nic nie czułam żadnego ból w jajniku.
11dc miałam wizytę i pęcherzyk jeden miał 19 a były jeszcze 2dodatkowe mniejsze.
Szczerze po raz pierwszy zobi3 taki harmonogram
 

Załączniki

  • 20180421_174924.jpg
    20180421_174924.jpg
    333,1 KB · Wyświetleń: 82
Do góry