reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny póki @ nie ma jest nadzieja a może jutro z rana tescik ?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
A nie chce się nakręcać bo czuję się @ i ze za chwilke przyjdzie. A wczoraj nie było nawet cienia z cienia. Jakby jakimś cudem nie było do końca tygodnia to wtedy zrobię.
Zresztą Wam powiem że to najgorszy moment, bo zmieniłam pracę i mam do końca marca umowę zlecenie a potem dopiero o pracę i bym się musiała ukrywać [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :-) mój mąż też nie ma zbyt dobrych wyników. Morfologia 2% ostatnio a kiedyś miał 6%. Bierze fertilmen, lepiej je i trochę się rusza.zobaczymy.
 
Haha ja tu spekuluje, poszłam do toalety, a tam @.
Pierwszy dniu cyklu - witaj w takim razie, zaczynamy od nowa zabawę [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja nic nie czuję, @ się zbliża a tu brak wszystkiego, nawet wyjątkowo nie przyszedł ból cycków... o co chodzi?
 
Jadziu powodzenia życzę [emoji8][emoji8][emoji8]

U mnie 31 dc
Zuzik nie miałam dzisiaj jak zrobić bety bo wracałam z Sopotu, byłam po południu w domu dopiero. Jutro pójdę, no chyba ze rano mnie zastanie niemiła niespodzianka...
brzuch mnie boli coraz bardziej niestety.

Co do ovitrelle, ja za pierwszym razem brałam co do minuty, ale za to nie trzymałam w lodowce [emoji23] za drugim razem zapomniałam i spóźniłam się jakieś 4 godziny [emoji23] no ale nie zaszkodziło


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry