reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
I tak ja tez myślę ze lekarz się za bardzo pospieszyl! !no cóż....zarobił tylko na tym
Noe ma co dramatyzowac przy drugiej szanse rosną
Ja żadnego prg nie brałam a co do temperatury to mi nie dość ze trzyma się na 37 trzeci dzień to jeszcze mi ogóle przed @ Noe spada
Ehh w przyszłym cyklu ani nawet nie morze temperatury nic a nic zdaje się na los: -)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziu właśnie tego się bałam. Ostrzegalam żeby pilnować wielkości pęcherzyków :-( lekarz wziął kasę i załatwione. To samo było u mnie w listopadzie ..
 
reklama
No tylko co mu miałam powiedzieć żeby jeszcze czekać a co jeśli by same pekly i byłoby już za późno?

Jeśli miesiączki nie będzie do środy to powtórzę nie chce robić wcześniej bo koło poniedziałku powinna @już być mimo wszystko myślę ze jeśli by coś było na rzeczy to beta byłaby raczej wyższa np. 5 a nie 0.3 sądzę ze to resztka ovitrelle

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Tak matol liczył :-/ a na USG w niedzielę się okazało ze nie dojrzały mógł zabieg przełożyć o ten jeden dzień np. Na poniedziałek wieczor

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Jadziu właśnie tego się bałam. Ostrzegalam żeby pilnować wielkości pęcherzyków :-( lekarz wziął kasę i załatwione. To samo było u mnie w listopadzie ..
Dokładnie.. Miałam to samo. Przy pierwszej IUI w poniedziałek miałam 12mm, a IUI w czwartek to nie miał szans urosnąć do porządku... Teraz już jestem mądrzejsza ale ten tysiąc poszedł.. Już trudno z kasa, Ale to nerwy, nadzieja i w ogóle..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje ze jajo piękne 22mm ,ovitrell podany [emoji4] wszystko książkowe...niedziela 9:30 robią mi dziecko [emoji847][emoji6]
c2eb4c7e3769d267d3847596d987a03e.jpg


Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
No, a właśnie. Załóżmy że byl za mały, ale w końcu dostaje się ten zastrzyk na pęknięcie.. To jak jest niedojrzały to pęka, ale nie nadaje się do zapłodnienia czy nie peka bo jest po prostu za mały i pęka naturalnie później?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje ze jajo piękne 22mm ,ovitrell podany [emoji4] wszystko książkowe...niedziela 9:30 robią mi dziecko [emoji847][emoji6]
c2eb4c7e3769d267d3847596d987a03e.jpg


Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
No i świetnie [emoji4] powodzenia!

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i świetnie [emoji4] powodzenia!

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze już jestem nakrecona [emoji38] chyba się za sprzatanie zabiorę coby nie myśleć a jutro idę do fryzjera [emoji847]

Aaaa i endometrium 9 mm [emoji41]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry