reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny mam już wynik 02.01 było 277 dzisiaj 04.01 jest 611.4 cudzie trwaj!!! Płacze ze szczęścia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cudownie [emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam już wynik 02.01 było 277 dzisiaj 04.01 jest 611.4 cudzie trwaj!!! Płacze ze szczęścia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
GRAAATUUULAAACJEEE!!!!! :):):):rofl:
Nie ma innej opcji, CUD na dobre się zadomowił. :)

Uściski dla Ciebie!!!!! Tak bardzo w Ciebie wierzyłam!!!!!!!!!
 
Jestem z Radomia. Tak Woźniak robi iui prywatnie. Moja koleżanka z pracy 3 razy miała inseminacje. Potem zmieniła lekarza na Iwaniuka w Batmed i jest w ciąży ;-). Osobiście polecam dr Iwaniuka i dr Bator. Na radomskie warunki są luks. W Warszawie leczylam się w Invicta ale jestem bardzo niezadowolona. Nie można się tam doczekać wizyty, nie przyjmują w sob mimo że w ofercie jest. 3 mies leczyli mi infekcje i tym samym 3 razy odeslali mnie z kwitkiem. Miałam mieć badanie : droznosc jajowodow. 3 razy bez sensu stresowalam się. W końcu poszłam do innego lekarza i po zastosowaniu antybiotyku infekcja od razu odeszła.
Ja też leczylam się u doktora Iwaniuka i doktor Bator ..podeszlam do 2IUI i dałam sobie spokój i podeszlismy do in vitro obecnie jestem w 7tc :) ale bardzo dobrze się czułam u doktora Iwaniuka on skierował mnie na Laparo... ;) i @cikulinka tez tam się leczy :)
 
@cikulinka kochana ale jesteś silna !!
Ja podeszłam do in vitro w fertimedice w Warszawie super klinika i super atmosfera ! Tylko moja Pani doktor się przenosi i tam już nie będzie przyjmowała...
Kochana wiem, że to duże koszty ale może pomyślcie już o odkładaniu... in vitro naprawdę pomaga :* u mnie właśnie mija 7tc ❤ A Tobie cały czas kibicuje:*
 
Kurcze te plamienia coraz większe. Dziwne nigdy mi się to nie zdarzyło w połowie cyklu.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry