reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dzis bylam na badaniach progesteron 37.9 i bhcg 40740 ale od 2 dni mam plamienie:( w sylwestra pobolewal mnie krzyz:( tak się boję, o 14.00 idę do lekarza zrobi pewnie usg. Oby nic strasznego i zobaczę w brzuszku fasolkę tam gdzie od samego początku miała byc. Mam nadzieje...
 
Dzis bylam na badaniach progesteron 37.9 i bhcg 40740 ale od 2 dni mam plamienie:( w sylwestra pobolewal mnie krzyz:( tak się boję, o 14.00 idę do lekarza zrobi pewnie usg. Oby nic strasznego i zobaczę w brzuszku fasolkę tam gdzie od samego początku miała byc. Mam nadzieje...

Plamienia się zdarzają bardzo często. Trzymam kciuki wszystko będzie dobrze [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lanolka, wszystko będzie dobrze.
Zobaczysz Kropka na właściwym miejscu to się uspokoisz.
Zapewne dostaniesz końską dawkę progesteronu i o plamieniu szybko zapomnisz.

Uściski :*


@Evelevel, siedzę jak na szpilakach i odświeżam wątki... szampan się chłodzi w lodówce, także dawaj znać :)
 
Lanolka, wszystko będzie dobrze.
Zobaczysz Kropka na właściwym miejscu to się uspokoisz.
Zapewne dostaniesz końską dawkę progesteronu i o plamieniu szybko zapomnisz.

Uściski :*


@Evelevel, siedzę jak na szpilakach i odświeżam wątki... szampan się chłodzi w lodówce, także dawaj znać :)

No tez czekam odświeżam ca jakiś czas stronę ale pusto na razie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tez czekam odświeżam ca jakiś czas stronę ale pusto na razie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja siedzę jak na szpilkach, już mi zimno od tych nerwów, przekopałam juz cały internet czy by coś nie wskazywało na ciaze poz. piszą różnie. I na dodatek w brzuchu mi burczy jakbym 2 dni nie jadła
 
Do góry