reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
W Warszawie w szpitalach sa przychodnie przyszpitalne, ginekologiczno-poloznicze I maja tam tzw. klinike leczenia nieplodnosci. Poprostu taka specjalizacje. Tam normalnie ze skierowaniem od gina z rozpoznaniem nieplodnosc. Poszukaj u siebie, moze tez jest.
 
reklama
Jestem taka podekscytowana! Niby nic, ale trzi dni dyskutowania, myślenia i kombinowania - postanowione. Zaraz po nowym roku emek idzie do swojego lekarza poprosi go o badania żeby mu zrobił na NFZ hormony, tarczycy i co się da. Zmieniamy klinikę na Katowice i idziemy na wizytę, i myślę że dojdziemy do trzeciego podejścia do IUI. Do trzech razy sztuka. Jak nie to zaczynamy zbierać na invitro. I zmiana stylu życia, lepsze odżywianie (już kupiliśmy sobie parowar:rofl:) . Oraz wiecej ruchu na świeżym powietrzu. Mimo ze wyniki nasienia dobre to kupuje witaminki na wojowników - nie zaszkodza , oraz ja witaminki, orzechy, olej z wiesiolka itp.
Będzie dobrze -czuje to że w 2018 będzie dobrze!!
 
Kasia.wroclaw super. Ja wiem ze dziala mam cudowna coreczke z iui!!
Reqiem poszukaj gdzies wiekszej kliniki i spytaj. Ja mam ok200km do takiej wiec mi sie nie kalkuluje. Super ze jest plan i teraz do przoduuuu
Justyna nie wazne co sie bierze wazne ze pomaga kiedy iui?
Zuzik a Ty kiedy ? Jest gdzies lista bo sie gubie:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.wroclaw super. Ja wiem ze dziala mam cudowna coreczke z iui!!
Reqiem poszukaj gdzies wiekszej kliniki i spytaj. Ja mam ok200km do takiej wiec mi sie nie kalkuluje. Super ze jest plan i teraz do przoduuuu
Justyna nie wazne co sie bierze wazne ze pomaga kiedy iui?
Zuzik a Ty kiedy ? Jest gdzies lista bo sie gubie:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś okres zaczynam stymulacje pewnie w połowie miesiąca [emoji6][emoji6] ja też mam córkę z inseminacji

Sent from my G3121 using Forum BabyBoom mobile app
 
Evelevel jak sie czujesz? Coraz blizej testowania :-) Jakieś przeczucia? Ja cały czas trzymam kciuki. 2 stycznia ja mam wizyte w sprawie in vitro....

Hej. Czuje się bardzo dobrze. Przeczucia są 50/50 [emoji6] czasami myśle ze się nie udało, czasami ze się udało. Objawów brak chociaż na dzień dzisiejszy każdy objaw może zwiastować ze się udalo lub nie. Czasami boli mnie brzuch, piersi są większe i bolą ale to progesteron działa a dość dużo go biorę. Korci mnie żeby sieknąć ale boje się ze będzie negatyw. Jak się uda wspaniale a jak nie to mam jeszcze dwie kruszynki wiec odrywam kartkę i idę dalej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Czuje się bardzo dobrze. Przeczucia są 50/50 [emoji6] czasami myśle ze się nie udało, czasami ze się udało. Objawów brak chociaż na dzień dzisiejszy każdy objaw może zwiastować ze się udalo lub nie. Czasami boli mnie brzuch, piersi są większe i bolą ale to progesteron działa a dość dużo go biorę. Korci mnie żeby sieknąć ale boje się ze będzie negatyw. Jak się uda wspaniale a jak nie to mam jeszcze dwie kruszynki wiec odrywam kartkę i idę dalej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem z Ciebie dumna!!! Twoje podejście i nastawienie powinno być wzorem do naśladowania :) <3
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ


@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek

31 - demollka - monitoring cyklu

NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ


01 - demollka - IUI
02 - Evelevel - beta hcg po IVF
07 - zylwia - wizyta serduszkowa po udanym IVF
09 - justynaszatanka - pierwszy monitoring cyklu
12 - Tyczusia - pierwsze podglądanie Kropka po naturalsie
12 - zuzik85 - wizyta w klinice przed stymulacją
15 - zuzik85 - przewidywany termin @
Candygirl - testowanie po trzeciej IUI

zuzik85 - IUI podejście drugie
jadzia715 - IUI podejście pierwsze
agawid - IUI podejście drugie


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry