reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
W miescie w ktorym mieszkam w tej chwilii nie ma szpitala. Jest tylko nocna pomoc lekarska. A miasta ktore sa dalej to troche wieksze dziury. Nie pojade 80 km.by badac krew ktora robie I tak nie na wskazanie przez lekarza tylko sama bo juz pare miesiecy minelo I chce sprawdzic czy sie cos nie popsulo.
 
Po prostu brak mi juz pomyslow dla siebie. Nic nie skutkuje. Teraz jeszcze ten paciorkowiec. Chyba bede brac antybiotyki. A potem juz chyba tylko ivf.
 
W miescie w ktorym mieszkam w tej chwilii nie ma szpitala. Jest tylko nocna pomoc lekarska. A miasta ktore sa dalej to troche wieksze dziury. Nie pojade 80 km.by badac krew ktora robie I tak nie na wskazanie przez lekarza tylko sama bo juz pare miesiecy minelo I chce sprawdzic czy sie cos nie popsulo.
A chyba ze tak...a moze tak jak zuzik pisała...2dc?
 
A chyba ze tak...a moze tak jak zuzik pisała...2dc?

Moglam, ale byl wczoraj, za pozno bylo gdy to przeczytalam. Zrobie chyba w 6. @ przyszla w czwartek popoludniu, badanie we wtorek rano. To tak 5,5 :sorry: Da sie zinterpretowac. Jestem jakos ciekawa. Brak mi planu. Chyba zasugeruje mojej Pani lekarz by mi dala skierowanie na laparo.
 
Zrób sobie spokojnie
Cześć dziewczyny,
Jeszcze całkiem niedawno pisałam jak bardzo jestem załamana po nieudanej iui, podeszłam teraz do drugiej iui i się udało, wynik testu pozytywny, beta 900. Dziewczyny jednak się da!!! I jeszcze IUI na NFZ
Super!! Gratulacje, dbaj o sobie teraz :)
P.s. robią gdzieś IUI na NFZ? Jak się o to starac?
 
reklama
Do góry