reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ewa i tak czekamy na dobre wiesci. Nie teraz to...kiedys:)
Ja dzisiaj jade na monitoring i sie okaze czy i kiedy IIiui:)
Matko dziewczyny jak ja Was rozumiem. Jak staralam sie o pierwsze dziecko to kazda iui to nadzieja rozczarowanie zlosc lzy itd. Z drugim dzieciaczkiem juz jest lzej ale...serce peka gdy @ nadchodzi.Zrobilismy kolejne badania i nadal wszystko pieknie wiec tylko iui nas ratuje bo sie sprawdzila.


Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie czekam na pobranie krwi. Przyszłam skontrolować betę czy ładnie rośnie, wynik będzie jutro :)
Byłam u lekarza ale oczywiście pogonił mnie, kazał zapomnieć o ciąży i wrócić w 8 tygodniu. Termin mam 12.01. Czas płynie bardzo pomału. Trudno nam uwierzyć, że to prawda. Na razie nie cieszymy się jeszcze otwarcie, bardziej tak do wewnątrz.
Ale najśmieszniejsze było jak na święta wszyscy życzyli nam dzidziusia i tylko my wiedzieliśmy że to życzenie już się spełniło :)
 
@Tyczusia to czekamy na info!
Powiem Wam że po tej II nieudanej IUI miałam mocnego doła, odechciało mi się wszystkiego i złapał mnie "zyciowstręt" ale po paru dniach pomyślałam że przecież to nie jest koniec i trzeba walczyc. Jak się mocno chce to w końcu się to osiągnie. Święta były ciężkie bo dookoła pełno dzieci. Wiecie doskonale jak to jest. Jeszcze jak bratowa się chwali jak to im się nie udało za pierwszym razem, pyk i już w ciąży.
Spotkała nas taka przeszkoda, trudno! Musimy wziąć się w garsc i walczyc dalej!
Na piątek jesteśmy umówieni na badanie nasienia. Poprzednie wyszlo dobrze, Ale robiliśmy w zwykłym laboratorium i wszyscy mówią że jest "aż za dobre, że aż nie możliwe". Jakoś się trochę boję ale szczerze to w koncu bym chciała się dowiedzieć co jest nie tak, bo tylko mówia "super wyniki " , "piękne endo", "piękne pęcherzyki" a dzidziusia jak nie było tak nie ma.
 
Regiem jakbym czytala o sobie:) skoro tak super to juz powinna biegac gromadka wyrosnietych dzieciaczkow. To wyobraz sobie ze wszystko oki a 1 i 7 iui udane a co z pozostalymi piecioma? Wszystko to samo tak samo i..
31 jeszcze monitoring i zastrzyk jak bedzie oki i...1go iui to nowy rok poszalejemy hehe

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Regiem jakbym czytala o sobie:) skoro tak super to juz powinna biegac gromadka wyrosnietych dzieciaczkow. To wyobraz sobie ze wszystko oki a 1 i 7 iui udane a co z pozostalymi piecioma? Wszystko to samo tak samo i..
31 jeszcze monitoring i zastrzyk jak bedzie oki i...1go iui to nowy rok poszalejemy hehe

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
wow zrobią w klinice IUI w Nowy Rok? Ja miałam problem żeby znalesc klinikę co robi w sobotę badanie.
 
Ja nie robie w klinice. Znalazlam u mnie w miescie 3gin ktorzy robia prywatnie. Fakt ze mnie moj gin zaskoczyl i to milo:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie czekam na pobranie krwi. Przyszłam skontrolować betę czy ładnie rośnie, wynik będzie jutro :)
Byłam u lekarza ale oczywiście pogonił mnie, kazał zapomnieć o ciąży i wrócić w 8 tygodniu. Termin mam 12.01. Czas płynie bardzo pomału. Trudno nam uwierzyć, że to prawda. Na razie nie cieszymy się jeszcze otwarcie, bardziej tak do wewnątrz.
Ale najśmieszniejsze było jak na święta wszyscy życzyli nam dzidziusia i tylko my wiedzieliśmy że to życzenie już się spełniło :)

Ale fajnie i szczerze bardzo Wam gratuluję !!! Wiem jak to jest kiedy ci ktoś życzy spełnienia TEGO marzenia, znasz wyniki bety

Ja na chwile chciałam nabrać oddechu, nie poszłam na 3-cie bhcg pójdę po nowym roku, strasznie się boję ciąży poz. nawet jej tak naprawdę nie potrafię w pełni wymówić by nie wydarzyła się ponownie. Czasem czuje jakieś klucie jakby jajowód,czasem w macicy, strach nawet myśleć. Ale napewno gdy będę wiedzieć czy jest nasz upragniony dzidziuś to Wam o tym napisze. Dobranoc.
 
Kochane ja byłam wczoraj na pierwszym USG i widzieliśmy naszą fasoleczke ❤ ma 3mm i pięknie sobie siedzi :) no i 6tydzien :)
Próbowaliśmy posłuchać serduszka i coś tam już bylo slychac ale to jednak jeszcze za wcześnie ale i tak cudowne uczucie ❤
Oficjalna wizyta serduszkowa 7stycznia :)

Za Was wszystkie dalej trzymam kciuki !! ✊✊✊
 
reklama
Do góry