reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ

@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek :)

27 - Candygirl600 - monitoring cyklu przed IUI
28 - Candygirl600 - IUI podejście trzecie
29 - sroka87- wizyta w sprawie in-vitro

@demollka2 - ?
@HiperNova - ?

NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ


02 - Evelevel - beta hcg po IVF
15 - zuzik85 - przewidywany termin @

zuzik85 - IUI podejście drugie
jadzia715 - IUI podejście pierwsze
agawid - IUI podejście drugie


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny życzę Wam powodzenia w staraniach u mnie negatywna beta i koniec starania na dzień dzisiejszy nawet męża dziś ruszyło trudno widocznie tak miało być .
Będę starała się czasami zaglądać .
 
Dziewczyny życzę Wam powodzenia w staraniach u mnie negatywna beta i koniec starania na dzień dzisiejszy nawet męża dziś ruszyło trudno widocznie tak miało być .
Będę starała się czasami zaglądać .
@ewa199 bardzo mi przykro... Wypłacz się kochana ile trzeba. A potem podnieś koronę i drąż temat. Może trzeba poszerzyć diagnostykę? Może jakieś badania immunologiczne? Przyczyna gdzieś jest.
Odzywaj się do nas, trzymam kciuki za naturalsa :)
 
@Joaszka @Tyczusia odezwijcie się. Chciałybyśmy wiedzieć co u Was :) Jak Wasze Kropki się umeblowały :)

Dziwczyny, którą jeszcze dopisać do kalendarza? @reqiem na jakim etapie jesteś?
Szczerze to sama już nie wiem, wczoraj długo rozmawialiśmy z emkiem i postanowiliśmy zmienić jeszcze bardziej tryb życia, jedzenie, ruch itp. Musi zrobić ponowne badania nasienia, i jak się z tym uporamy to chyba spróbujemy jeszcze raz IUI. Rozmawialiśmy też o Invitro tylko martwi nas temat niewykorzystanych zarodków. No i kasa. Ale jak trzeba będzie to uzbieramy. Chociaż mam nadzieję że w koncu sie uda! Chciałam isc na usg żeby zobaczyc czy w naturalnym cyklu mam pęcherzyki i czy pęknie bez pregnylu, ale owu wypada mi na weekend, sylwestra i nowy rok więc sobie odpuszczę. Trochę się martwię bo emek zmienił pracę i od stycznia zaczyna i nie będziemy mieli tyle czasu na jeżdżenie po badaniach i klinikach, dlatego już szukam gdzie w klinice można wykonać badania nasienia w weekend.
 
@ewa199 bardzo mi przykro... Wypłacz się kochana ile trzeba. A potem podnieś koronę i drąż temat. Może trzeba poszerzyć diagnostykę? Może jakieś badania immunologiczne? Przyczyna gdzieś jest.
Odzywaj się do nas, trzymam kciuki za naturalsa :)
Kochana, po negatywnym tescie zawsze jest ciężko, Ale nowy rok, nowe szanse! Nie możemy się poddawać! Za pare dni, jak @ się skończy, zaświeci słońce i nowe nadzieję! Uda nam się, wierzę w to.
 
Aha i łykam sobie olej z wiesiołka na śluz. Macie z nim jakieś doswiadecznia? Podziałał? Bo ja mam problem z mała ilością sluzu. Wiem żeby go łykać tylko do owu bo później utrudnia zagniezdzanie się zarodka.
 
Hej, ja właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej. Wyhodowałam dwa pęcherzyki, po jednym na każdym jajniki po 17 mm i 18mm. Endo podobno 'wspaniałe'. Wzięłam trochę sprawy w swoje ręce i powiedziałam lekarzowi, że chcę iui na nie pękniętym pęcherzyku, więc od razu dostałam ovitrelle i jutro na 10.20 zabieg ;)
 
dziękuję za słowa otuchy ale my robimy przerwę wogóle za jakiś czas napewno wrócimy jak się odbijemy finansowo ja właśnie zaczynam kursy i tym się zajmę a praca najlepsza na taki czas :)
 
reklama
Do góry