reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie wytrzymałam dziś test negatywny, clo już kupione czekam na @ i trzecie podejście kolejne czekanie Najbardziej boję się tych dwóch tabsów clo..
 
reklama
Nie wytrzymałam dziś test negatywny, clo już kupione czekam na @ i trzecie podejście kolejne czekanie Najbardziej boję się tych dwóch tabsów clo..
Właśnie... Ja dzisiaj zaczynam clo w dawce x2 i czuję się niepewne bo już po jeden kiepsko się czułam i miałam wysyp na twarzy a tu dwie. I jakoś przerażają mnie te skutki uboczne. Alee czego się nie robi dla dzidziusia. Moja sąsiadka brała clo przez kupę miesięcy po dwie i w końcu udało się i ma ślicznego zdrowego synka. Tylko ze u niej bez IUI.
 
Cześć dziewczyny, muszę się z Wami czymś podzielić. Otóż poszłam o krok do przodu i postanowiłam zasięgnąć porady medycyny niekonwencjonalnej. W czwartek mam wizytę u psychologa/energoterapeuty. Pani pracuje od lat z ludźmi mającymi problemy w małżeństwie bądź z kobietami, które starają się mieć dziecko a nie wychodzi. Szczerze? Nie mogę się doczekać. :) Co sądzicie?
 
Cześć dziewczyny, muszę się z Wami czymś podzielić. Otóż poszłam o krok do przodu i postanowiłam zasięgnąć porady medycyny niekonwencjonalnej. W czwartek mam wizytę u psychologa/energoterapeuty. Pani pracuje od lat z ludźmi mającymi problemy w małżeństwie bądź z kobietami, które starają się mieć dziecko a nie wychodzi. Szczerze? Nie mogę się doczekać. :) Co sądzicie?
Każda droga i każdy sposób jest dobry ;)
:*
 
Jestem po rozmowie z mamą, i M. Przy okazji wizyty pogadamy z lekarzem czy M ma się umówić do androloga i wtedy próbujemy do 4 iui. Jeśli nie będzie to miało sensu to po 3 kończymy i zaczynamy zbierać $ na IFV (z pomocą moich rodziców z teściami musimy jeszcze pogadać)
 
Jestem po rozmowie z mamą, i M. Przy okazji wizyty pogadamy z lekarzem czy M ma się umówić do androloga i wtedy próbujemy do 4 iui. Jeśli nie będzie to miało sensu to po 3 kończymy i zaczynamy zbierać $ na IFV (z pomocą moich rodziców z teściami musimy jeszcze pogadać)

Hipernova mam nadzieje ze nie będziesz musiała podejmować decyzji o ivf ale miałam taka sama sytuacje. Miałam 3 iui i 3 skończyła się ciąża biochemiczna. Po 3 miesiącach przystąpiłam do 4 i nic nie dało. Daliśmy sobie spokój z iui, pogadaliśmy z rodzicami moimi i Małża i w przeciągu 4 miesięcy uzbieraliśmy cała kwotę. Spielismy pośladki, zrezygnowaliśmy z niektórych rzeczy i okazało się ze pomoc rodziców była tylko w niewielkim wymiarze. W grudniu zaczynamy swoją przygodę z ivf i już nie mogę się doczekać. Najgorsze w tym wszystkim jest to czekanie na rozpoczęcie procedury bo jak już @przyjdzie to będzie z górki [emoji6] trzymam mocno kciuki za powodzenie 3 iui!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hipernova mam nadzieje ze nie będziesz musiała podejmować decyzji o ivf ale miałam taka sama sytuacje. Miałam 3 iui i 3 skończyła się ciąża biochemiczna. Po 3 miesiącach przystąpiłam do 4 i nic nie dało. Daliśmy sobie spokój z iui, pogadaliśmy z rodzicami moimi i Małża i w przeciągu 4 miesięcy uzbieraliśmy cała kwotę. Spielismy pośladki, zrezygnowaliśmy z niektórych rzeczy i okazało się ze pomoc rodziców była tylko w niewielkim wymiarze. W grudniu zaczynamy swoją przygodę z ivf i już nie mogę się doczekać. Najgorsze w tym wszystkim jest to czekanie na rozpoczęcie procedury bo jak już @przyjdzie to będzie z górki [emoji6] trzymam mocno kciuki za powodzenie 3 iui!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki. Mam nadzieje,ze Nowy Rok bedzie dla Was szczesliwy:)
 
Cześć dziewczyny, muszę się z Wami czymś podzielić. Otóż poszłam o krok do przodu i postanowiłam zasięgnąć porady medycyny niekonwencjonalnej. W czwartek mam wizytę u psychologa/energoterapeuty. Pani pracuje od lat z ludźmi mającymi problemy w małżeństwie bądź z kobietami, które starają się mieć dziecko a nie wychodzi. Szczerze? Nie mogę się doczekać. :) Co sądzicie?
Też mnie tesciowa chciala umawiać do takiej kobietki,ale niestety gdzies temat ucichl. A ja bym była chętna...Ale jeszcze przed pierwsza iui bylam u "wróżki",zeby wiedziec czy to wszystko ma sens. Powiedziala,ze w tym roku zajde w ciaze,tak naprawdę teraz jest ostatnia szansa.
Ale ciekawa jestem jak tam Twoja wizyta będzie przebiegala. Daj znac i powodzenia :-)
 
reklama
Do góry