reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nuna, witaj! Dawno Cie nie było :)
Na test za wcześnie. Ale jak to implantacja, to po weekendzie beta powinna ruszyć. Trzymam kciuki :)
Dziękuję, że zajęłaś się kalendarzem :*

Jestem jestem. Na czasie cały czas. Dużo nowych osób. Podczutuje. Jakoś nie miałam chęci sie odzywać. Cały czas się staramy, w kwesti zdrowia I eliminacji rzeczy które moga przeszkadzać zrobiliśmy chyba już wszystko. I po prostu jakoś ostatnio opadłam z sił I złapało mnie: czemu właśnie mnie to spotyka? Tyle robie I nadal nic. Siostra moja wlaśnie trzecim w drugim miesiącu. Nie miałam zamiaru tu smęcić ale jak poprosiłaś o kalendarz, to jestem do uslug. No I tak jakoś piszę. Brzuch boli jak co miesiąc I coraz bardziej chyba, więc raczej nie potrzebne nadzieje sobie robię. Ale coż, nie ja jedna. Prawda.
 
reklama
Dziewczyny, 20.11 miałam 3 IUI od tamtej pory czuje ciągnąco-kłujący ból w macicy po stronie jajnika z którego była owulacja.. czy to może być coś nie tak???
 
Dziewczyny, 20.11 miałam 3 IUI od tamtej pory czuje ciągnąco-kłujący ból w macicy po stronie jajnika z którego była owulacja.. czy to może być coś nie tak???
Wydaje mi się,że nie . Czasem takie bóle sa po inseminacji. Ja miałam tak po pierwszej. Oczywiście to o niczym nie świadczy ( ani o tym ,ze możesz być ani tez o tym,ze nie jesteś)
 
A czy ktoś z was przyjmował duphaston I w 22 dc przy 28 dniowych cyklach dostał plamień takich po mału zwiastujących okres?
 
A czy ktoś z was przyjmował duphaston I w 22 dc przy 28 dniowych cyklach dostał plamień takich po mału zwiastujących okres?
W trakcie brania duphasonu jak nie odstawiłam, to @ przychodziła kilka dni po terminie.
A jak odstawiłam w 26 dniu (bo mialam brać od 16 do 26) to po dwóch dniach dostawałam @. Przed nie plamiłam.

Ja natomiast już któryś raz mam tak, że mam pięć, sześć dni @, potem jest dwa trzy dni czysto i od ok 10d.c zaczynam mieć różowy lub taki beżowy śluz. Ciągle zapominam o to zapytać gina...
 
Cześć dziewczyny ,
od jakiegoś czasu śledzę to forum . Dziś poczułam potrzebę napisania
Jestem po trzeciej IUI,która miałam wczoraj Oczywiście nie nastawiam się. Tylko za pierwszym razem miałam wszystkie objawy itp świadczące o tym,ze się udało. Przy drugim podejściu wmówiłam sobie od początku ,ze pewnie nic z tego ,nawet nie biegałam po testy jak przy pierwszej inseminacji. Chyba nawet lepiej mieć takie podejście...mniej boli jak przychodzi @ Teraz staram się nie myśleć o tym -pielęgniarka powiedziała,ze jak tym razem się nie uda to zaczniemy przygotowania do in vitro (oczywiście jeśli będę chciała).
Powodzenia życzę :-) Ja w czwartek będę miała moja 3 iui. Mimo,ze to dopiero przede mna juz obliczam kiedy moge miec 4,do której zresztą nigdy nie planowalam podchodzic....Bo na 3 zamierzałam odpuscic.
 
reklama
Powodzenia życzę :-) Ja w czwartek będę miała moja 3 iui. Mimo,ze to dopiero przede mna juz obliczam kiedy moge miec 4,do której zresztą nigdy nie planowalam podchodzic....Bo na 3 zamierzałam odpuscic.
Trzymam kciuki ja też już się zastanawiam co później
Jedno jest pewne - nie odpuszczam
Bo kiedyś musi się udać
 
Do góry