reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja jestem po dwóch nieudanych a w grudniu podchodzę do 3 . W ogóle słuchajcie jak mnie lekarz zgrzał. Zadzwoniłam do Niego że, że iui nie udała się no i teraz, on mi mowi co ja bym chciala czy trzecią iui czy od razu in vitro. Mówię mu że chcemy podejść do 3 iui ale ma to tak wyliczyc zeby iui była na niepękniętym pęcherzyku i czy tak się da. A on mi mówi 'ooo no to są wtedy w ogóle bardzo duże szanse, bo plemniki poczekają na komórkę', a ja myslę na serio? to czemu nie zrobiliście mi tego wcześniej tylko dawno hen hen po owulacji .... Co myślicie o iui na niepękniętych pęcherzykach?
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

LISTOPAD

17 - Evelevel - wizyta w sprawie stymulacji
18 - suzi30 - testowanie/beta hcg po IUI
18 - sroka87 - monitoring cyklu
18 - Tyczusia - testowanie po IUI
18 - Alicjaaa82 - beta hcg po IUI
23 - requiem - testowanie po IUI
?? - Joaszka - testowanie po IUI

GRUDZIEŃ

2/3 - ewa199 - testowanie/przewidywany termin @
15 - zuzik85 - przewidywany termin @

luska22 - laparoskopia
Evelevel - start z IVF
Candygirl600 - III podejście do IUI

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!

Witam nowe staraczki. Jak chcecie wpiszę Was w kalendarz, żebyśmy wiedziały kiedy za kogo trzymać kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Mi sie wudaje ze na piczatku nue szkodza leki bo dziecko pobiera z ciałka zółtego a nie od mamy .

Teraz mam ja pytanie czy dupaston møze zatrzymac okres ?
Alicja, tak duphaston może zatrzymać @. Ale kiedy Twój naturalnie występujący w organizmie progesteron zacznie spadać, to @ tak czy tak przyjdzie. Testowałaś jeszcze?
 
Ja jestem po dwóch nieudanych a w grudniu podchodzę do 3 . W ogóle słuchajcie jak mnie lekarz zgrzał. Zadzwoniłam do Niego że, że iui nie udała się no i teraz, on mi mowi co ja bym chciala czy trzecią iui czy od razu in vitro. Mówię mu że chcemy podejść do 3 iui ale ma to tak wyliczyc zeby iui była na niepękniętym pęcherzyku i czy tak się da. A on mi mówi 'ooo no to są wtedy w ogóle bardzo duże szanse, bo plemniki poczekają na komórkę', a ja myslę na serio? to czemu nie zrobiliście mi tego wcześniej tylko dawno hen hen po owulacji .... Co myślicie o iui na niepękniętych pęcherzykach?
Jestem za! Teoretycznie większe szanse.
 
Candygerl moj zawsze probuje tak celowac ale wiadomo z natura nie wygra:) pamietam ze nawet gin mowil kiedys ze jestem tuz przed owu bo po pecherzyku widzial ze splaczszony lub ze bylam chwile po owu bo jakis plyn jest.Wiec widza takie rzeczy)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

LISTOPAD

17 - Evelevel - wizyta w sprawie stymulacji
18 - sroka87 - monitoring cyklu
18 - Tyczusia - testowanie po IUI
18 - Alicjaaa82 - beta hcg po IUI
23 - requiem - testowanie po IUI
27 - HiperNova - testowanie po IUI
29 - HiperNova - przewidywany termin @
?? - Joaszka - testowanie po IUI

GRUDZIEŃ

2/3 - ewa199 - testowanie/przewidywany termin @
15 - zuzik85 - przewidywany termin @

luska22 - laparoskopia
Evelevel - start z IVF
Candygirl600 - III podejście do IUI

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!

Witam nowe staraczki. Jak chcecie wpiszę Was w kalendarz, żebyśmy wiedziały kiedy za kogo trzymać kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry