reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Po części się z Tobą zgodzę[emoji6]
Ja akurat nie mam problemu w tej kwestii bo nie wierzę.
Wierzę w medycynę i lekarzy.

Ale zawsze mnie zastanawia jak osoby wierzace godzą to z pochodzeniem do ivf...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wierze w boga...nie w kosciol czy ksiezy...i uwazam ze bog sie cieszy z mojego szczescia i kocha moja majeczke...
 
reklama
A ja uwazam ze iui i in vitro jest sztucznym zaplodnieniem i ingerowaniem w nature...i jezeli ktos robi iui a in vitro nie bo kosciol bo bog (a nie ze naprawde nie ma funduszy) to dla mnie nie pragnie dziecka nad zycie...takie moje zdanie...czekam na hejt :)
Brawo[emoji122] [emoji122] [emoji122]
Ja mam takie samo zdanie!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć, czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero dziś stwierdziłam, że napisze coś od siebie
22 września miałam pierwszą iui planowana @ na 5 września jak na razie szczęśliwie jej nie ma
usg miałam 4 września endometrium 26 mm lekarz jak do tej pory mówi że może się udało ale pewności nie ma bo mało widać jak na razie i nie chce robić nam nadziei
robiłam wczoraj test ale 1 kreska tylko, że test miał czułość od 25mlU/ml
co myślicie?
 
cześć, czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero dziś stwierdziłam, że napisze coś od siebie
22 września miałam pierwszą iui planowana @ na 5 września jak na razie szczęśliwie jej nie ma
usg miałam 4 września endometrium 26 mm lekarz jak do tej pory mówi że może się udało ale pewności nie ma bo mało widać jak na razie i nie chce robić nam nadziei
robiłam wczoraj test ale 1 kreska tylko, że test miał czułość od 25mlU/ml
co myślicie?
Idz zrobic bete. Nie trzeba byc na czczo. A daje 100% pewnosci...ja oprocz bety zrobilabym progesteron...imm szybciej sie dowiesz o ciazy tym szybciej bedziesz reagowac jak np progesteronu bedzie za malo...bardzo dziwne ze lekarz ci nie kazal zrobic...testy plataja figle...
 
Idz zrobic bete. Nie trzeba byc na czczo. A daje 100% pewnosci...ja oprocz bety zrobilabym progesteron...imm szybciej sie dowiesz o ciazy tym szybciej bedziesz reagowac jak np progesteronu bedzie za malo...bardzo dziwne ze lekarz ci nie kazal zrobic...testy plataja figle...
w środę mam wizytę u lekarza możne coś będzie widać już...
chciałam iść dziś zrobić badanie z krwi ale boje się rozczarowania
na razie mam brać kwas foliowy i duphaston 2x1
 
w środę mam wizytę u lekarza możne coś będzie widać już...
chciałam iść dziś zrobić badanie z krwi ale boje się rozczarowania
na razie mam brać kwas foliowy i duphaston 2x1
A jak bedzie znow za wczesnie na zobaczenue? Idz zrob jutro...wiem ze boisz sie rozczarowania. Kazda z nas to przechodzila...ale rownie dobrze mozesz jutro beczec jak bobr ze szczescia...a jak lekarz nic nie zobaczy to ty bedziesz miec na pismie ze jestes w ciazy...
 
wiem, że masz rację zrobienie badania z krwi daje najwięcej pewności
muszę się za to zabrać i to najlepiej jutro :)
a co myślicie na temat endometrium 25? z reguły w poprzednich cyklach było średnie jakieś 10 - 15
 
reklama
Do góry