reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A ja jestem bardzo ciekawa, skoro tak najeżdżacie na wiarę katolicką, to czemu jesteście katoliczkami? A z tego co czytam bardzo naginacie zasady własnej religii. Nie mogę tego pojąc.
Moja nie zabrania antykoncepcji. Seks nie jest tylko do prokreacji. Masturbacja owszem jest niewłaściwa, ale błagam tylko ta która zastępuje Ci seks z żoną, a nie ta do celów medycznych. Nikt mi nie zabrania korzystać ze wszystkich dostępnych form leczenia.
Ja nie jestem katoliczką.
Nie naginam swojej wiary do własnych celów I dlatego decyzje przy ivf dla mnie są bardzo trudne I bardzo poważne. Chodzi o życie.

Moim zdaniem IUI to zupełnie coś innego niż ivf.
Życie zaczyna się od poczęcia. I tylko ta kwestia mnie interesuje. Poszanowanie życia! CZYLI NIE POZBYWANIE SIĘ DZIECI- bo zarodek to dziecko. Jak również świętość małżeńska. Według Biblii oddawanie nasienia męża innej kobiecie jest niewłaściwe i to się tyczy też zapłodnionych komórek.
W to wierze I wszystko w co wierze jest dla mnie ważne. Nic nie chce naginać do własnych potrzeb.
 
Ostatnia edycja:
Niestety spadek bety.. ciąża biochemiczna. Prawdopodobnie przez polip który był widoczny na usg przed drugą inseminacja. Teraz czeka mnie histeroskopia i kolejna inseminacja
 
Co jakiś czas pojawia się tu wątek religii lub polityki i tak się zastanawiam, ze osoby wchodzące na to forum widziały pewnie te wpisy nie raz. Po co sobie wjeżdżać na takie tematy. Każdy ma swoją głowę i swój rozum. Ja nie krytykuje czyjejś religii chociaż w tej, w której zostałam „wychowana” tez nie pochwalam. Nie zgadzam się z wieloma rzeczami, które kościół wygłasza ale skąd mam mieć 100% pewność ze mój Bóg tez uważa tak jak ksiądz na ambonie?? Bo ktoś kiedyś spisał prawo kanoniczne?
Nie chce tu nikogo obrażać ani denerwować ale uważam, ze każdy powinien działać w zgodzie ze swoim własnym sumieniem a nie z tym co ktoś uważa za słuszne.
I to nie jest najeżdżanie na moja religie ani na moja wiarę, każda z nas powinna przede wszystkim zadać sobie pytanie w co tak na prawdę wierzy, bo ja w tym momencie wierze, ze będę miała dziecko o to tez mogę nazwać swoją mała religia[emoji6]czy jestem bluźnierca nie wiem może kiedyś się okaże ale przynajmniej mam spokojne sumienie ze do czegoś dążę [emoji6] i nam wszystkim proponuje to samo [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niestety spadek bety.. ciąża biochemiczna. Prawdopodobnie przez polip który był widoczny na usg przed drugą inseminacja. Teraz czeka mnie histeroskopia i kolejna inseminacja

Szkoda Sroka strasznie. Tak mocno trzymałam kciuki za te nasze małe dobre wiadomości. Ale trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A właśnie pytanie dziewczyny bo nurtuje mnie to już od dłuższego czasu. Czemu tak jest, przynajmniej zauważyłam na obi forach tu i ivf ze w większości niestety nasze ciąże kończą się albo poronieniem albo są to ciąże biochemiczne?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
wiem, że masz rację zrobienie badania z krwi daje najwięcej pewności
muszę się za to zabrać i to najlepiej jutro :)
a co myślicie na temat endometrium 25? z reguły w poprzednich cyklach było średnie jakieś 10 - 15

Rób betę najlepiej jutro będziesz miała wszystko czarno na białym [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sroka bardzo mi przykro.
Nie poddawaj się, wierzę, że wkrótce się uda.

Evelevel, był tu na forum czas kiedy 80% obecnych udało się zajść w ciążę i szczęśliwie ją donosić.
Ostatnio coś mało pozytywnych wieści, ale to wynika też z tego, że jest nas tu mało, i bardzo mało podchodzi do IUI.
Miejmy nadzieję, że to się szybko zmieni ;)
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


PAŹDZIERNIK

12 - gos1512 - histeroskopia
12 - candygirl - IUI
16 - zuzik85 - wizyta w klinice i plan na IUI
18 - justynaszatanka - I monitoring cyklu
19 - joaszka - monitoring cyklu i decyzja kiedy IUI
20 - ewa199 - laparoskopia

Candygirl - monitoring cyklu
Candygirl - IUI
Joaszka - IUI

LISTOPAD

Jolancik - laparoskopia i chromoturbulacja
Evelevel - wizyta wstępna po skierowania na badania wirusowe przed IVF
zuzik85 - być może IUI

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!

Dziewczyny, kalendarz się kurczy...kto, co, kiedy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry