reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dupa to wszystko. Pogorszyły się wyniki u M. Miał koncentrację w normie a teraz 12 ml...ruch w sumie taki sam. Trochę więcej A.

Leków żadnych nie dostałam...podobno nie ma u mnie potrzeby...



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja ci powiem tak byłam 2 cykle puregon tsk mnie bolały jajniki teraz zero ale to dobry objaw bo tak miałam jak zaszłam

Jak Cię bolały to dobry objaw, czy jak nie bolały, jak zero? Bo nie ogarnęłam do końca :)
Mnie ciągle coś boli. Oczywiście to nie jest ból który mi uniemożliwia funkcjonowanie, po prostu czuje, że są. Kiedyś tak nie miałam. W wieku około 21 lat jak zaszłam w ciążę nie bolało nic. A co do obecnego samopoczucia, w skutkach ubocznych częstych jest ból głowy. Od dwóch dni boli mnie głowa. Mam pecha. Zawsze jakiś dodatkowy skutek uboczny mnie nie omija.
Joaszka za iui kciukasy.
Justyna za monit kciukasy.
:)
 
Ostatnia edycja:
Dupa to wszystko. Pogorszyły się wyniki u M. Miał koncentrację w normie a teraz 12 ml...ruch w sumie taki sam. Trochę więcej A.

Leków żadnych nie dostałam...podobno nie ma u mnie potrzeby...



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

12 ml. a potrzebny jeden szybki A. Nie koniecznie dupa.
 
Jak Cię bolały to dobry objaw, czy jak nie bolały, jak zero? Bo nie ogarnęłam do końca :)
Mnie ciągle coś boli. Oczywiście to nie jest ból który mi uniemożliwia funkcjonowanie, po prostu czuje, że są. Kiedyś tak nie miałam. W wieku około 21 lat jak zaszłam w ciążę nie bolało nic. A co do obecnego samopoczucia, w skutkach ubocznych częstych jest ból głowy. Od dwóch dni boli mnie głowa. Mam pecha. Zawsze jakiś dodatkowy skutek uboczny mnie nie omija.
Joaszka za iui kciukasy.
Justyna za monit kciukasy.
:)
Ja na monit uderzam w poniedziałek, będzie 12 dc.
Teraz nic nie czuje a jak zaszłam to tak było moja koleżanka tez tak miała ale pewnie jedna bardziej odczuwa inna mniej
 
Na pękniętym czy przed pęknięciem?
Podobno tuż przed/w trakcie...
Jedyne co dobre to endometrium. Nie wiem ile dokładnie ale jak zapytałam to mówi że "idealne"...

Trochę lipa że nie dał mi dupka czy coś...ale on wcześniej mówił że jeśli jest dobra owu to progesteron też będzie dobry. A jeśli owu jest niepełnowartościowa to i tak nie ma sensu na siłę dupka tylko walczyć o dobra owu...

Niby to ma sens. Jak ma się udać to uda się bez dupka. Nie było u mnie problemów z progesteronem...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry