reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja miałam taką sytuację zw w aptece tez mi nie dali ale zadzwonilam i zapytalam się i ponoć babka mi nie dala i się wróciłam po niego bo do innego nie pasuje ja dłużej biorę bo 3 lata temu na gonalu miałam pozna owulacje a to najmniejsza dawkq wiec bez obaw

To ekstra. A ja się pytałam przy niej. Wyjęłam i pytam gdzie jest coś czym mam to podać, to nie wiedziała. Zadzwoniłam i mają się zorientować. Myślisz, że jak podam to sama bez pena w średnio równych dawkach to się nic nie stanie? Muszę się przestać tak stresować.
 
reklama
To ekstra. A ja się pytałam przy niej. Wyjęłam i pytam gdzie jest coś czym mam to podać, to nie wiedziała. Zadzwoniłam i mają się zorientować. Myślisz, że jak podam to sama bez pena w średnio równych dawkach to się nic nie stanie? Muszę się przestać tak stresować.
Pen ci potrzebny bo ustawiasz dawkę na priv ci wyślę fotkę
 
Hej. Dziś zapadnie decyzja czy i kiedy iui...sram w gacie. Plecy bolą jakby mniej. Ale doła mam strasznego i taką rezygnację -że to wszystko jest tak na siłę,wbrew losowi i i tak nic z tego nie wyjdzie...że powinnam to zostawić w cholerę...

Ale nie potrafię odpuścić...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pen ci potrzebny bo ustawiasz dawkę na priv ci wyślę fotkę

Już się dowiedziałam w aptece, że trzeba go domawiać. Kurcze co za ludzie. Nikt nic się nie orientuje. Pen będzie jutro. Jak bym na niego czekała to cykl do tyłu. Robię strzykawką z miarką. Dziele na dni i wstrzykuje. Trudno. Jak coś nie wyjdzie będzie następny cykl.
 
Ostatnia edycja:
Już się dowiedziałam w aptece, że trzeba go domawiać. Kurcze co za ludzie. Nikt nic się nie orientuje. Pen bęjaaadzie jutro. Jak bym na niego czekała to cykl do tyłu. Robię strzykawką z miarką. Dziele na dni i wstrzykuje. Trudno. Jak coś nie wyjdzie będzie następny cykl.
O jaaa masakra co za ludzie ja musiałam w ten sam dzień zacząć a jaka masz dawkę ?
 
:) mój lekarz, tak tłumaczył, że nie wiele zrozumiałam. Gdybym miała pen pewnie ogarnęła bym to lepiej. Mam 300 jm, od 5 dnia. Raczej maks do 12 powinnam brać a więc podzieliłam na 7 dni.
Skoro owu mam w 14, 12 lub 13 dostaje zastrzyk, to chyba dobrze to policzyłam.
 
:) mój lekarz, tak tłumaczył, że nie wiele zrozumiałam. Gdybym miała pen pewnie ogarnęła bym to lepiej. Mam 300 jm, od 5 dnia. Raczej maks do 12 powinnam brać a więc podzieliłam na 7 dni.
Skoro owu mam w 14, 12 lub 13 dostaje zastrzyk, to chyba dobrze to policzyłam.
Ja mam w miarę prosty schemat -clo od 3 do 7 dc. 2x1
A i tak bałam się że zapomnę tabletki albo coś...
Także podziwiam że to ogarniasz[emoji6]

Ja po wizycie-estradiol 791,2 pęcherzyki po drożnej stronie. Dostałam zastrzyk Ovitrelle i jutro M na 10 ja 11.30...

Chyba nie zasnę dziś w nocy...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Jutro odbieram wyniki krwi. Dzisiaj mialam pobierany wymaz. Pecherzyk 17 mm,jutro mamy sie przytulic i to bedzie ostatni naturalny cykl staran przed inseminacja. W ogole lekarz mial 1.5 godz opoznienia i z tego wszystkiego zapomnialam spytac na jakim cyklu podejdziemy ale w czwartek jade spr czy pecherzyk pekl to sie dowiem. Spokojnej nocy.
Hej. Jak tam wyniki? I przytulanko?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry