reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja mam w miarę prosty schemat -clo od 3 do 7 dc. 2x1
A i tak bałam się że zapomnę tabletki albo coś...
Także podziwiam że to ogarniasz[emoji6]

Ja po wizycie-estradiol 791,2 pęcherzyki po drożnej stronie. Dostałam zastrzyk Ovitrelle i jutro M na 10 ja 11.30...

Chyba nie zasnę dziś w nocy...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Jaki jest Twoj ulubiony sposob na relaks? Szybko go zastosuj. Tylko nie przytulanki ;)
Trzymam kciuki. Rodzilas to chyba sam zabieg cie nie stresuje, tylko jego powodzenie? Dobrze, ze plecy juz tak nie bola. Bedzie dobrze. Dawno sie nikomu nie udalo wiec na kogos czas, moze na Ciebie...
 
reklama
Jaki jest Twoj ulubiony sposob na relaks? Szybko go zastosuj. Tylko nie przytulanki ;)
Trzymam kciuki. Rodzilas to chyba sam zabieg cie nie stresuje, tylko jego powodzenie? Dobrze, ze plecy juz tak nie bola. Bedzie dobrze. Dawno sie nikomu nie udalo wiec na kogos czas, moze na Ciebie...
Browar[emoji12]tego też nie zastosuje. Lubię czytać ale i tak nie mogę się na niczym skupić. Mam mega doła...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Jak tam wyniki? I przytulanko?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Wyniki ok:) przynajmniej tak mi sie wydaje...przytulanko zaliczone:) mialam jutro jechac sprawdzic jak tam pecherzyk ale nie dam rady wiec jade w czwartek rano,zobaczymy czy byla owulacja w koncu. Martwie sie troche bo ostatnio mam duze klopoty z zoladkiem i nie wiem czy przd inseminacja nie zrobic sobie gastroskopii. Zwariowac mozna. Juz sie nastawilam na wrzesien ale te bole bywaja tak silne,ze zaczynam sie martwic:(
 
Wyniki ok:) przynajmniej tak mi sie wydaje...przytulanko zaliczone:) mialam jutro jechac sprawdzic jak tam pecherzyk ale nie dam rady wiec jade w czwartek rano,zobaczymy czy byla owulacja w koncu. Martwie sie troche bo ostatnio mam duze klopoty z zoladkiem i nie wiem czy przd inseminacja nie zrobic sobie gastroskopii. Zwariowac mozna. Juz sie nastawilam na wrzesien ale te bole bywaja tak silne,ze zaczynam sie martwic:(
No ciężko odpuścić. Ja mia£am teraz mega ból korzonków i omdlenie. Ale dziś lepiej trochę i nic nie mówiłam lekarzowi żeby nie odwołał...

Pamiętacie po Ovitrelle jaki przedział na pęknięcie? 36 - 48 czy 24-36?

Sama nie wiem jak lepiej...najlepiej żeby pekly jutro parę godzin po iui.a może przed? Bo plemniki do iui są już chyba przygotowane więc nie muszą tego procesu kapicytacji czy jak to się zwie przechodzić...

Taka byłam dziś zdenerwowana że o wielkość pęcherzyków i endo nie spytałam...zawsze mówił lekarz...




Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry