reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
hejka ja wczoraj wróciłam ze szpitala też mnie bolał brzuch ale tak za mocno jak na okres a w czwartek był już coraz bardziej poszłam do gina i co zapalenie jajowodów i jajników a już myślałam że może naturalnie się udało a tu taka lipa choć mam nadzieję bo to różnie bywa i chyba pójdę na bete około 04.08 albo poczekam na okres powinien być 05.08

O kurczę ale lipa a wiadomo od czego się takie coś może zrobić? Dostałaś jakieś leki na to?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny ile mniej więcej mm ma pęcherzyk gdy pęka? Dziś rano zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle, bardzo śmieszne uczucie mnie dopadło po 2 godzinach, jakbym miała mroczki przed oczami :D Wczoraj moje jajko miało 17 mm i troszkę się boję, żeby jutro na iui nie był już przypadkiem pęknięty :/
 
dziewczyny ile mniej więcej mm ma pęcherzyk gdy pęka? Dziś rano zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle, bardzo śmieszne uczucie mnie dopadło po 2 godzinach, jakbym miała mroczki przed oczami :D Wczoraj moje jajko miało 17 mm i troszkę się boję, żeby jutro na iui nie był już przypadkiem pęknięty :/

Ciezko jest powiedzieć, na pewno powyżej 20mm gdzieś kiedyś znalazłam na necie takie dane statystyczne jak pęcherzyk rośnie i pęka jak znajdę to wstawię tu link [emoji6] spokojnie jak będzie pękać poczujesz [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny ile mniej więcej mm ma pęcherzyk gdy pęka? Dziś rano zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle, bardzo śmieszne uczucie mnie dopadło po 2 godzinach, jakbym miała mroczki przed oczami :D Wczoraj moje jajko miało 17 mm i troszkę się boję, żeby jutro na iui nie był już przypadkiem pęknięty :/
Cześć [emoji4] ginekolog mówił mi, że pęcherzyk przy stymulowanie cyklu pęka później, tzn. Jak ma ok 20-22mm.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie. W czwartek testuję. 14 miałam lui na dwóch pęknietych pęcherzyka. To był drugi raz i ostatnia inseminacja. Przy wynikach męża lekarz powiedział, że nie na sensu robić kolejnych, jeśli tym razem się nie uda.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam nadzieje ze bedzie ok:), powiem szczerze ze wczoraj wieczorem cos mnie podkusilo i zrobilam test ciazowy i wyszedl mi mega mega blada kreska...czytalam ze nawet bardzo blada kreska oznacza ciaze ale nie wiem czy to prawda. Slyszalyscie cos o tym?
 
Do góry