reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mam nadzieje ze bedzie ok:), powiem szczerze ze wczoraj wieczorem cos mnie podkusilo i zrobilam test ciazowy i wyszedl mi mega mega blada kreska...czytalam ze nawet bardzo blada kreska oznacza ciaze ale nie wiem czy to prawda. Slyszalyscie cos o tym?
Moje pierwsze kilka testów robionych przed terminem @ miały 2 bardzo bardzo bladą kreskę. Po dniu spodziewanej @ dwie piękne grube krechy :) (ale wiem nie powinno sie za wcześnie robić testów bo to rożnie bywa)
Trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie. W czwartek testuję. 14 miałam lui na dwóch pęknietych pęcherzyka. To był drugi raz i ostatnia inseminacja. Przy wynikach męża lekarz powiedział, że nie na sensu robić kolejnych, jeśli tym razem się nie uda.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki ✊✊✊✊
 
Nie nadążam za wpisami .. za wszystkie trzymam mocno kciuki ✊✊✊!!
I pamietajmy że niepowodzenia są po to by jeszcze mocniejszym wrócić do walki !!
 
Moje pierwsze kilka testów robionych przed terminem @ miały 2 bardzo bardzo bladą kreskę. Po dniu spodziewanej @ dwie piękne grube krechy :) (ale wiem nie powinno sie za wcześnie robić testów bo to rożnie bywa)
Trzymam kciuki ✊✊✊✊
uuu to jest szansa, dzisiaj wieczorem sie okaze choc powinnam dopiero w czwartek isc na HCG ale jak zobaczylam bardzo bardzo blada kreske to sie nie powstrzymalam i pobieglam rano na krew!:p
 
uuu to jest szansa, dzisiaj wieczorem sie okaze choc powinnam dopiero w czwartek isc na HCG ale jak zobaczylam bardzo bardzo blada kreske to sie nie powstrzymalam i pobieglam rano na krew!:p
Ja nie robiłam testów HCG. Tylko zwykle testy (kilka przed @ i z 3 po) i pózniej miałam wizytę. Czekanie najgorsze - bałam się co lekarz powie - ale na szczęście było już moje 0.52cm szczęścia i bijące serduszko. Twraz znowu trzeba czekać i czekać.
Trzymam kciuki ✊
 
Ja nie robiłam testów HCG. Tylko zwykle testy (kilka przed @ i z 3 po) i pózniej miałam wizytę. Czekanie najgorsze - bałam się co lekarz powie - ale na szczęście było już moje 0.52cm szczęścia i bijące serduszko. Twraz znowu trzeba czekać i czekać.
Trzymam kciuki ✊
Ooo to super!!!! dziekuje 3 maj mocno ! :)
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

26 - Candygirl600 - IUI
26 - Iinni - Beta HCG
27 - Bogni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Candygirl600 kochana trzymam mocno kciuki za iui ;)
@linni kciukasy zaciśnięte, oby ta blada kreska przełożyła sie na piękną bete :))
@Bogni no to już zaczynam trzymać ;) musi się udać :)
 
Mam nadzieje ze bedzie ok:), powiem szczerze ze wczoraj wieczorem cos mnie podkusilo i zrobilam test ciazowy i wyszedl mi mega mega blada kreska...czytalam ze nawet bardzo blada kreska oznacza ciaze ale nie wiem czy to prawda. Slyszalyscie cos o tym?
Kochana, ponosisz temperaturę od samego rana[emoji6][emoji6][emoji6] daj znać jak tylko będą wyniki!

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. [emoji8]. Musi sie udac a ja i Olinka jestesmy tego przykladem.

Ja tez zrobilam najpierw test i wyszla taka bardzo slaba kreska pozniej mialam hcg po 48 gidzinach powtorka i uroslo wiec byla pelnia szczescia. [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry