reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej. Mam kolejne pytanie do Was: w sb mam wesele tj. 17.06. Inseminacje miałam 06.06 brałam clo pregnyl tez miałam podany. Czy jest sens żebym robiła test w sobote rano? Moze byc zafałszowany? Bardziej sie boje o pojawienie zafałszowanych II kresek
@Iwo86 ja miałam zrobić betę hcg 10 dni po iui czyli 12 dni po zastrzyku na pęknięcie, a że nie mogłam tego dnia to zrobiłam 9 dni po iui czyli 11 dni po podaniu gonapeptylu w dwóch dawkach oraz ovitrelle i nie zafałszowały mi wyniku
 
reklama
@froncia jak u Ciebie? Jak się czujesz? Ja właśnie jadę do lekarza. Ch.... mnie chyba strzeli bo wredoty wciąż nie ma a specjalnie się na dziś umówiłam żeby w 1dc być na badaniach. Wciąż tylko brązowy śluz i wszystko się mi przeciąga...
@MoKa mi np ginekolog powiedziała że te plamienia liczy się jako pierwszy dzień @ bo też tak miałam w udanym cyklu ;)
 
@MoKa ja też najpierw zaczynam plamić a dopiero w 2 dobie zaczyna się rozkręcać... i tak jak @Sylviia liczę to plamienie już jako @.... no ale zależy jak to u Ciebie wygląda... ja zawsze tak miałam w naturalnych cyklach też.;)
 
dziewczyny tak czytam ostatnie posty... aż wyciągnęłam teczkę z wynikami i szukam.... kurcze.. mi nikt nie zlecał AMH....:confused: czy coś tu nie gra....? albo zwyczajnie nie mam tego wyniku... ale to dziwne
 
ann88 zrób sama bo to ważne bardzo żeby wiedzieć jaką się ma.

Tego nawet plamieniem nazwać za bardzo nie można. Trochę brązowego śluzu na papierze i plamka na wkładce. Mi lekarka dziś powiedziała że to absolutnie nie zalicza się do początku cyklu i cykl mam liczyć od dnia krwawienia. W necie też czytałam żeby tego nie liczyć więc ja zaczynam liczyć gdy jest choć odrobina ale jednak krwi...
Jutro będzie czwarty dzień bez dupka i zobaczymy. Brzuch coś pobolewa ale dziwnie tak jakoś nie jak zawsze
 
no nie... u mnie "plamienie okresowe" to jednak ewidentnie krew... ciemna ale krew nie tylko podbarwiony śluz.. a badanie zrobię :)
 
reklama
Mnie zaczyna to czekanie na @ wkurzać. Ostatnio na drugi dzień po odstawieniu dupka dostałam a teraz... Dziś już czwarty dzień bez dupka a wredoty nie ma. To już 30 dc... Nosz kurde wydłuża się on mi a ja bym już chciała starania zacząć :(
 
Do góry