reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Zawsze możesz pójść na jedną wizytę, dac jej badania które do tej pory miałaś robione i zobaczysz co powie. Na początku bardzo nie przypadła mi do gustu i tabletki które zapisywala wydawały mi się dziwne jak np ta wiagra ale jednak skuteczne :)
 
Sylvia a powiedz mi jeszcze pierwsza iui też byłaś tak stymulowana ??
Pierwszą miałam tylko jeden zastrzyk na pęknięcie z gonepeptylu 36 godz przed, ale okazał się za małą dawką, nie brałam nic na stymulacje owu za pierwszym razem a za drugim dostałam jakieś cztery tabletki ale już nie pamiętam nazwy lecz na mnie nie zadziałały bo i tak był tylko jeden pęcherzyk
 
reklama
Nie da rady z reszta ja nie chce podchodzic musze zresetowac widzialam w szpitalu malenstwa w kolejce do okulisty plakac mi sie chce

Odpocznijcie miesiąc i z powrotem w pełni sił [emoji6]ja tez mam takie momenty ze łzy same mi się cisną do oczu wczoraj jak wyszłam ze szpitala i pojechaliśmy do moich rodziców na obiad a później na lody z bratem i rodzicami. Poszliśmy oglądać występ mojej chrześnicy na festynie w mojej małej rodzinnej mieścinie i tam było tyle małych dzieci plus większość znajomych, którzy w moim wielu już maja po 3 i biegają i się cieszą, wytrzymałam godzinę i małż widząc co się dzieje zawinął mnie do samochodu i wróciliśmy do domu [emoji6] są takie dni kiedy jest bardzo ciężko a i są kiedy myśle sobie ze i na mnie przyjdzie pora tylko muszę być cierpliwa i trzymać się myśli ze musi się udać i ja tez będę mama już niedługo!! I u Ciebie tez tak będzie[emoji5][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry