reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@zuzik85[/USER] a Ty jak tam?
Dziewczyny, proszę mi się nie załamywać!
Dziękuję, że pytasz :)
Po ostatnim nieudanym cyklu, przez pół roku mam brać dupka od 16d.c przez 10 dni, zrobić test i w zależności od wyniku, albo brać dalej, albo odstawić i czekać na @.
Wszystko dlatego, że moje cykle bardzo się wydłużyły.

W tym miesiącu to przymusowa lipa, bo złamałam palec u nogi i miałam robiony rentgen. Wprawdzie były to dni przed owulacją, ale rtg na pewno naświetliło jajka.
Żeby tego było mało złapałam anginę ropną i przez 10 dni brałam antybiotyk.

Tak więc teoretycznie w tym miesiącu nic z naturalnych starań.
Jak się nic nie wydarzy to kolejna próba w następnym cyklu. I tak do skutku! Nigdy się nie poddam i nie załamię. :)
 
reklama
Dziękuję, że pytasz :)
Po ostatnim nieudanym cyklu, przez pół roku mam brać dupka od 16d.c przez 10 dni, zrobić test i w zależności od wyniku, albo brać dalej, albo odstawić i czekać na @.
Wszystko dlatego, że moje cykle bardzo się wydłużyły.

W tym miesiącu to przymusowa lipa, bo złamałam palec u nogi i miałam robiony rentgen. Wprawdzie były to dni przed owulacją, ale rtg na pewno naświetliło jajka.
Żeby tego było mało złapałam anginę ropną i przez 10 dni brałam antybiotyk.

Tak więc teoretycznie w tym miesiącu nic z naturalnych starań.
Jak się nic nie wydarzy to kolejna próba w następnym cyklu. I tak do skutku! Nigdy się nie poddam i nie załamię. :)

No to miałaś moja droga miesiąc wrażeń [emoji23][emoji23] współczuje ale cieszę się ze się nie poddajesz [emoji6] nie ma co cyc do przodu i ciśniemy [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej nic nie zalatwilam moja lekarka ma cala izbe przyjec na glowie i dwie cesarki wiec odpuscilam jutro jade to zrobi mi lekarz usg i ustali iui bo dzis poradnia byla zamknieta
 
Ja czekam na wredotę. Na razie tylko od wczoraj miałam brązowe plemienia i tyle... Brzuch nic na @ nie boli ale ja od czasu operacji mam tak że boli dopiero na drugi dzień po przyjściu...
 
Mi się rozkręciła... Dzis od rana zdycham.. Biore też leki.. Bo lekarz kazał w razie czego powtórzyć procedury... Ale wyszło nie fajnie. Dzwonię rano by się umówić na usg w dniu owulacji.. I zonk!! Lekarz na urlopie do końca czerwca! Także będzie bez pregnylu.. Po prostu - naturalnie... A może akurat [emoji5]️

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgodnie z planem to @ u mnie powinna pojawić się w jutro lub w środę. Wczoraj już nie brałam dupka więc stawiam że będzie jutro...
@froncia trzymam kciuki za jutrzejszy test!
 
Mi się rozkręciła... Dzis od rana zdycham.. Biore też leki.. Bo lekarz kazał w razie czego powtórzyć procedury... Ale wyszło nie fajnie. Dzwonię rano by się umówić na usg w dniu owulacji.. I zonk!! Lekarz na urlopie do końca czerwca! Także będzie bez pregnylu.. Po prostu - naturalnie... A może akurat [emoji5]️

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

No mój też na urlopie ale tylko w tym tygodniu więc inna lekarka jutro mnie przyjmie i zobaczymy co dalej.
 
reklama
Do góry