reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.
A czy lekarz wyjaśnił Ci dlaczego niby iui zmniejsza szanse na dziecko ?? jestem w szoku ...

@cikulinka trzymam kciuki ☺
 
reklama
Noo No właśnie wyszłam od lekarza dziś iui bardzo ładne endometrium i jeden pecherzyk... teraz mój m poszedł swoje zrobić a ja czekam... trzymajcie kciuki...
 
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.

Większej bzdury nie słyszałam. A może doktor nakręcony na ivf dlatego nie poleca iui bo tańszy zabieg [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noo No właśnie wyszłam od lekarza dziś iui bardzo ładne endometrium i jeden pecherzyk... teraz mój m poszedł swoje zrobić a ja czekam... trzymajcie kciuki...

No moja droga jak ja się cieszę!!! Znowu razem przeżyjemy te 14 dni (mam nadzieję) a potem razem będziemy świętować (oby)! Jak duży pęcherzyk i endo? Mi jutro sprawdzą czy pęcherzyk pękł
 
Kurcze pęcherzyk nie wiem a endo wnosi 11 mm.... iui dopiero o 18 40... wiec teraz czekamy..... obyśmy ostatni raz tu przyjechali w tym celu... tak Moka będziemy razem wyczekiwac hihi . ...
 
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.

Następnym razem zapytaj co pan doktor poleca jeśli problemem jest tylko wrogość śluzu? Też IVF ? ;)
 
Powiem Wam dziewczyny jak to było u mnie :) pod czas pierwszej inseminacji nie czułam nic, tzn nie bolał mnie zabieg, ani po zabiegu nic mnie nie bolało. IUI była robiona na nie pękniętym pecherzyku. Po ok 3-4 dniach strasznie zaczęły boleć mnie piersi, nie mogłam ich dotknąć, trochę pobolewalo mnie podbrzusze.
Przy drugiej udanej inseminacji (też na nie pękniętym pęcherzyku) sam zabieg bolał mnie jak cholera, po powrocie do domu mieliśmy z mężem dolać nasienia naturalnie ;P bardzo mnie bolało i pojawiła się krew, następnego dnia dostałam brązowych plamien. Wystraszylam się ze p. Doktor coś mi uszkodzila i szybko polecialam na USG, lekarz powiedziała ze pęcherzyk pękł i ze jak boli i plamie to dobrze :) byłam przekonana ze nic z tego nie wyszło... od czasu iui pobolewało mnie podbrzusze, ok 7 dnia po zaczęły boleć mnie piersi, ale tak inaczej niż ostatnio, bolały tylko po bokach w okolicach pach, częściej zaczęłam siusiac, ale wtedy myślałam że sobie wkręcam jak co miesiąc ;P i 6-7 dnia po miałam takie dziwne uczucie tam na dole, to chyba było zagniezdzenie :) Przy pierwszej iui endometrium miałam wielkości 7 mm, przy drugiej 7,6. Jak czekałam na wyniki bety siedziałam i ryczałam że znów się na pewno nie udało itp... :p ale się udało :D jutro znów powtorka bety więc trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry