reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
1493381825-aaaaaa.jpeg

;)
 
ann88 tak chodze do d. Czech .ale teraz go nie ma i jestem umówiona do doktora Skweres... nie mogłam podjesc do pierwszej IUI bo miałam jeden wynik dodatni i musialam zrobićdodatkowe badanie... wyszło ujemny więc mam nadzieje ze teraz nic nie bedzie na przeszkodzie,....
 
froncia ja chodziłam do dr Śliwińskiego... miałam tam 3 IUI ale jedną wykonywał dr Skweres bo mój był na urlopie. Bardzo miły lekarz :)
 
reklama
wszystkie 3 nieudane... nie chcę Cię zniechęcać bo to nie o to chodzi. Lekarze są przemili i robią to na czym się znają. Ale po 3 nieudanej IUI zaproponowano nam juz In Vitro, bo jakoś nie do końca widziano sens kolejnych IUI. ale jakooś nikt nie dążył do tego by powiedzieć mi gdzie leży problem?! A ja chciałam znać odpowiedz. zmieniłam lekarza... obecnie chodzę do Gdańska do Dr Mielcarka. i jestem właśnie 2 dobę po laparoskopii.... którą zlecił i sam przeprowadził. Ale to jest moja historia.... TY się nie nakręcaj! jeśli są szanse spróbuj! mam kilka koleżanek które właśnie w Gamecie doczekały się upragnionego brzuszka :):):)
 
Do góry