reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Bardzo dobrze zrobiłaś! Jestem z Ciebie dumna! Będziesz mieć pewny wynik.
Stres będzie Ci towarzyszył jeszcze wiele razy.
Kciuków nie puszczam, niech się dobrze dzieje! :)
Siostra mnie zmusiła i nawet zawiozła na badanie:) z drugiej strony bede miała pewność a czekać do niedzieli to w mojej sytuacji barrdzooo dlugoo:p
 
reklama
Dzięki, ale normalnie :) wczoraj tylko jajnik lewy ciut odczuwałam, ale to tylko dłuższą chwile i potem minęło. Dzisiaj 5 dp iui.
A Ty jak się czujesz?


39f8egz2yx0jwf3r.png

Ja sie czuje bardzo dobrze :-)
Przeziębienie ustępuje wiec zaczynam wracać do życia powoli bo wczesniej to tylko leżakowanie ;-)
 
Jolancik, co myślisz o pomyśle stworzenia tu np. tabelki w której byłby nick użytkownika, przyczyna niepowodzeń, liczba IUI, miejscowość w której się leczy?
Bo co chwilę ktoś pyta o to, a tak byłoby to w jednym miejscu np. pod kalendarzem.
Oczywiście nie sugeruję, że to Ty powinnaś się tym zająć :)
Jestem za :) nawet zrobiłam taką tabelkę na swoim przykładzie tylko po skopiowaniu i wklejeniu na forum - tabelki brak, a tekst rozbity... Jak to zrobić by weszła tabelka?
 
Ostatnia edycja:
Dobry ....
Stresa mam od rana przed wizytą [emoji58] jak nigdy ...

MoKa jak teścik ?:)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Stres jest obecny w naszym życiu i ciężko jest się nie stresować.
Starasz się o dziecko - stresujesz się czy się udalo.
Jesteś w ciąży - stresujesz sie czy wszystko bedzie dobrze.
Urodzisz - stres o dziecko i tak bedzie towarzyszył.
Takie życie :-)
 
Hej dziewczyny. Właśnie przypomniała mi się historia mojej dalekiej koleżanki. Nie mogła mieć dzieci, podeszła do in vitro które się nie udało. Walczyła kilka lat i wiecie co? Kiedy już się poddała i wyluzowala, podczas urlopu zaszła w ciążę. Więc kochane takie historie dają nadzieję... Głowy do góry
 
Hej dziewczyny. Właśnie przypomniała mi się historia mojej dalekiej koleżanki. Nie mogła mieć dzieci, podeszła do in vitro które się nie udało. Walczyła kilka lat i wiecie co? Kiedy już się poddała i wyluzowala, podczas urlopu zaszła w ciążę. Więc kochane takie historie dają nadzieję... Głowy do góry

Dokladnie tak! Sama słyszałam takie historie. :-)
 
Hej dziewczyny. Właśnie przypomniała mi się historia mojej dalekiej koleżanki. Nie mogła mieć dzieci, podeszła do in vitro które się nie udało. Walczyła kilka lat i wiecie co? Kiedy już się poddała i wyluzowala, podczas urlopu zaszła w ciążę. Więc kochane takie historie dają nadzieję... Głowy do góry
Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło [emoji6] ...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry