reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja już bym chciała, żeby skoro ma przyjść to przyszła ta cholera, żebym mogła jak najszybciej do pierwszej IUI podejść, podejrzewam, że za pierwszym razem może się nie udać a ja już bardzo zmęczona jestem kolejnymi miesiącami bez efektów więc każdy kolejny, dzień tydzień, miesiąc to dla mnie prawdziwa udręka. Plan mam taki, że 2 razy IUI a jak się nie uda to in vitro (muszę mieć plan działania żeby nie zwariować). Na razie jednak to głupie brązowe plamienie, bieganie co chwile do łazienki czy już przyszła czy nie...
 
Natalix, czy antykoncepcje stosuje się przez cały cykl, potem miesiączka i stymulacja? Nie ograniam jeszcze tego, a na wizytę do lekarza idę na początku maja.
Nie mam pojęcia.Zaczynam brać od 2dc i między 10 a 16 dniem mam zjawić się na wizycie i wtedy wszystkiego się dowiem. Czyli będę u lekarza dopiero ok 20 maja.
 
Dziewczyny próbowałam sie zarejstrować 2 maja do ginekologa na fundusz i w zadnej przychodni nie ma w tym dniu ginekologa .... porażka ;/;;/;/ a chciałam zobaczyc jakiej wielkości bedą pęcherzyki...
 
reklama
Do góry