reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej, hej, gratuluje naszym nowym mamuśką, życzę nuuuuudnych 9-ciu miesięcy :D ja jutro wieczorem podchodzę do 2 IUI, dostałam estrofem 3x1 ...chyba trochę dużo nie? :p
 
reklama
Witam dziewczyny !! Nie zagladalam bo nie mialam w ogole ostatnio czasu ;( u nas luzik na pelnych obrotach... Pytalam juz tu wczesniej ale zadna mi nie odpowiedziala:)) czy sporo przed dniami plodnymi mialyscie nabrzmiale piersi i widoczne zylki ? Bardxo mnie bola do dzis a nigdy tak nie mialam...moze moj organizm po tych wszystkoch lekach tak szaleje ? :)

Gratuluje wszystkim przyszlym Mamusia !!! Ja musze sie umowic na wizyte do lekarza i startujemy z in vitro ;)

Za reszte mocno trzymam kciuki :*
 
Nie. Na siekanym nic nie wyszło, to jest sens? W ogóle przez cały czas od iui bolały mnie jajniki bardZo, miałam zawroty głowy. Nie wiem co o tym sadzić

Gooosia zrób betę najlepiej jutro rano wszystko Ci wyjasni. Jeśli jesteś w ciąży a masz za niski progesteron to mogą pojawić się plamienia, wtedy trzeba zwiększyć jego dawkę [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny !! Nie zagladalam bo nie mialam w ogole ostatnio czasu ;( u nas luzik na pelnych obrotach... Pytalam juz tu wczesniej ale zadna mi nie odpowiedziala:)) czy sporo przed dniami plodnymi mialyscie nabrzmiale piersi i widoczne zylki ? Bardxo mnie bola do dzis a nigdy tak nie mialam...moze moj organizm po tych wszystkoch lekach tak szaleje ? :)

Gratuluje wszystkim przyszlym Mamusia !!! Ja musze sie umowic na wizyte do lekarza i startujemy z in vitro ;)

Za reszte mocno trzymam kciuki :*

Zylwia ja na lekach miałam piersi 1,5 rozmiaru większe i tez miałam widoczne żyłki. Leków nie biorę od dwóch miesięcy wiec i cycki spadły ale i waga trochę tez [emoji23] a który masz dzień cyklu dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny !! Nie zagladalam bo nie mialam w ogole ostatnio czasu ;( u nas luzik na pelnych obrotach... Pytalam juz tu wczesniej ale zadna mi nie odpowiedziala:)) czy sporo przed dniami plodnymi mialyscie nabrzmiale piersi i widoczne zylki ? Bardxo mnie bola do dzis a nigdy tak nie mialam...moze moj organizm po tych wszystkoch lekach tak szaleje ? :)

Gratuluje wszystkim przyszlym Mamusia !!! Ja musze sie umowic na wizyte do lekarza i startujemy z in vitro ;)

Za reszte mocno trzymam kciuki :*
nabrzmiałe piersi mam tylko przed miesiączką...żyłek brak ;)Ja dzisiaj wykupilam już tabletki antykoncepcyjne,które zacznę brać od następnego cyklu:) Już nie mogę się doczekać in vitro:)
 
Ja dzisiaj wykupilam już tabletki antykoncepcyjne,które zacznę brać od następnego cyklu:) Już nie mogę się doczekać in vitro:)
Natalix, czy antykoncepcje stosuje się przez cały cykl, potem miesiączka i stymulacja? Nie ograniam jeszcze tego, a na wizytę do lekarza idę na początku maja.
 
Zylwia ja na lekach miałam piersi 1,5 rozmiaru większe i tez miałam widoczne żyłki. Leków nie biorę od dwóch miesięcy wiec i cycki spadły ale i waga trochę tez [emoji23] a który masz dzień cyklu dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzis jest 17 ale to juz kolo 7 zqczelo chyba tak juz nie pamietam... :) jiz nie bralam zadnych lekow bo zrezygnowalismy z IUI ,wyluzowalismy i jest o wiele wiele lepiej ;) szykujemy sie do in vitro :)
 
reklama
Witam wszystkie dzielnie walczące o swoje marzenia. Podczytuję was od pewnego czasu i Wasza niesamowita siła i pozytywne nastawienie mnie zachwyca :)
Moja historia jest długa i pokręcona...drugi rok starań dwie laparoskopie w pierwszej błędna diagnoza i "fantastyczne" podejście w koszmarnym szpitalu gdzie oznajmiono mi beznamiętnie "zawsze może Pani adoptować", do tego lekarz pożal się Boże no i tak stracony czas.. druga laparoskopia już u profesjonalistów, wszystko co było pokręcone i pozrastane podobno naprawione. Niestety pierwsza naturalna próba zakończona fiaskiem, druga po CLO także właśnie zakończyła się niepowodzeniem :( dziś plamienie więc pewnie za dwa dni przyjdzie ta wredna małpa.
No i tak oto za kilka dni rozpoczynam stymulację zastrzykami no i przede mną pierwsza IUI... jedyna rzecz chyba której się boję to kolejne niepowodzenie bo już psychicznie trochę siadam...
Dzięki, że jesteście! Dajecie siłę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry