reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Gratulacje DziewcZyny....dajecie nadzieje..... super.... lake a w którym dniu cyklu byłaś?? Ja cZekam na okres jak na złość dziś miał przyjść i nie przyszedł jak ma przyjść to nie przyjdzie... teraz jak jutro dostanę to sie umowie na iui i mam nadzieję ze nie będzie za późno bo to wypadanie 4 maja i to będzie 14 dzień cyklu.... A tak dzisiaj bym dostała i wypadło by 13 dzień 2 maja pomiędzy świętami.... czekam i za dwa tyg moze to bedzie ten czas w którym sie uda i za miesiac bede szczesliwa.... hehe..... wiecie co DziewcZyny czasem tak sobie myślę że jestem taka zmęczona tym wszystkim... I jeszcze najgorsze jest to że moja koleżanka jest w ciąży i ja nie mam nawet ochoty się z nia spotkać a zawsze trzymalismy się...... Ale teraz mam wielkie nadzieje ze w końcu Nam sie uda.... trzeba iść do przodu....
 
Dziewczyny z racji ze tutaj zaczynalam i niektore dziewczyny kojarze chce Was poinformowac ze dzis robilam bete 9 dpt dwóch 5dniowych mrozakow i wyszla 286 [emoji7][emoji7][emoji7] wczesniej 4iui nieudane i 1 transfer tez nieudany. Nie poddawajcie sie! Trzymam za wszystkie kciuki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Adunia mocno gratuluje [emoji173]️[emoji173]️trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry