reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No czyli u mnie objawy to zly znak ? Co ja dziewcxynki Wam moge powiedziec.. Bylam dzis w pracy po pracy na poprawienie nastroju zakupy z kolezanka,kawka a teraz siedze sama i no niestety brzuch mnie boli na @.. Wiec chyba ten test w niedxiele sobie odpuszcze :( czuje juz wielki bol w sercu...
 
Wierzylam mocno przed zabiegiem w czasie zabiegu i po dopoki nie pojawily sie bole... Latwo mowic wlasnie... To mam sie nastawiac i wmawiac to sobir ? Ja juz nie mam sily... Wszyscy zachodza teraz w ciaze i co drugi dzien od kogos slysze a wy na co czekacie i jak tu sie nastawiac....
 
Wierzylam mocno przed zabiegiem w czasie zabiegu i po dopoki nie pojawily sie bole... Latwo mowic wlasnie... To mam sie nastawiac i wmawiac to sobir ? Ja juz nie mam sily... Wszyscy zachodza teraz w ciaze i co drugi dzien od kogos slysze a wy na co czekacie i jak tu sie nastawiac....
Aaaa przestań! !! Kilka postów powyżej pisałaś ze wiesz ze to ten czas! !! Co się stało z tym przekonaniem ? :/ wiele dziewczyn pisało ze bóle jak na malpe mogą oznaczać coś zupełnie innego ! I tego teraz masz się trzymać!!! Ja również testuje 3 kwietnia i mówię sobie cały czas ze teraz wkoncu na bank się udało, że teraz to musiało, nie ma innej możliwości! !
 
Bóle miesiączkowe również mogą oznaczać ciąże więc póki co nic nie jest stracone. Wiem doskonale jak boli jak koleżanki zachodzą z łatwością w ciąże, bezproblemowo ją przechodzą i rodzą zdrowe dzieci (bo mnie niestety los skazał na trójkę Aniołków na cmentarzu). Do dziś walczę z bólem zazdrości, ale staram się żyć i cieszyć się tym co mam. Zacznę starania to będę wierzyć do samego końca, a jeśli się nie uda to podniose twarz opłakaną z błota i dalej do przodu.

Polecam poszukać dobrego psychologa - dużo daje.
 
Aaaa przestań! !! Kilka postów powyżej pisałaś ze wiesz ze to ten czas! !! Co się stało z tym przekonaniem ? :/ wiele dziewczyn pisało ze bóle jak na malpe mogą oznaczać coś zupełnie innego ! I tego teraz masz się trzymać!!! Ja również testuje 3 kwietnia i mówię sobie cały czas ze teraz wkoncu na bank się udało, że teraz to musiało, nie ma innej możliwości! !
No dopoki nie zaczely mnie bolec plecy i brzuch to tak jakby czar prysl...no zalamalam sie... Chyba nie jedna z nas tak miala ? Przeciez to oczywiste ze bym chciala sie dowiedziec ze jest ciaza.... :(
 
Panierkaa gratuluję podejścia, z takim łatwiej mijają dni i życie (bo nam staraczkom życie ucieka okrutnie i tylko dni płodne, śluz, monitoring itd. , a wszystko nas omija). Ból rozczarowania nigdy nie będzie lżejszy, ale oczywiście o czym ja piszę, musi się udać !! I trzymam kciuki z krzaczorów :-)
 
reklama
No dopoki nie zaczely mnie bolec plecy i brzuch to tak jakby czar prysl...no zalamalam sie... Chyba nie jedna z nas tak miala ? Przeciez to oczywiste ze bym chciala sie dowiedziec ze jest ciaza.... :(
No ale właśnie o to chodzi ze nie można się załamywać! !! Jeśli mi się teraz nie uda- cóż mam dopiero 27 lat i wiele możliwości, poddam się dopiero kiedy wykorzystam je wszystkie !! Ani chwili wcześniej!
 
Do góry