reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny dzisiaj 25dc, 12 dzień po IUI, nie mam żadnych nawet najmniejszych tradycyjnych objawów @. Żadnego bólu podbrzusza ani piersi - zazwyczaj pojawiał się już Ok tydzień przed. Po ostatniej stymulowanej iui okres przyszedł już w 25dc, normalnie mam cykle 28 dniowe. Generalnie w środę powinnam testować... boje się. Tak bardzo bym chciała żeby to trzecie podejście wreszcie okazało się szczęśliwym! Dzisiaj mam dołek, to chyba przez ta pogodę. Zastanawiam się czy brak objawów może być objawem? Mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie...
Kochana będzie dobrze :*
 
reklama
Zapomniałam dodać, ze w ubiegłym tygodniu miałam dwa dni, gdzie byłam pełna energii i nakręcona jak nigdy. Nie zdarza mi się wstawać przed 7 rano bez przymusu, a tak było w czwartek i piątek - wulkan energii. Mąż dostał śniadanie przed wyjściem do pracy - chyba pierwszy aż w życiu
 
Dziewczyny dzisiaj 25dc, 12 dzień po IUI, nie mam żadnych nawet najmniejszych tradycyjnych objawów @. Żadnego bólu podbrzusza ani piersi - zazwyczaj pojawiał się już Ok tydzień przed. Po ostatniej stymulowanej iui okres przyszedł już w 25dc, normalnie mam cykle 28 dniowe. Generalnie w środę powinnam testować... boje się. Tak bardzo bym chciała żeby to trzecie podejście wreszcie okazało się szczęśliwym! Dzisiaj mam dołek, to chyba przez ta pogodę. Zastanawiam się czy brak objawów może być objawem? Mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie...
Trzymam kciuki !!! :) a po IUI jakos na dniach zle sie cxulas? Bolal Cie brzuch czy cos? Czekam na dobre wiesci !!!! Trzeba przerwac te zle wiadomosci i zaczynamy z dobrymi wiadomosciami !!! Ty zaczynasz kochana !;)
 
Hej kobetki.
Witam nowe kolezanki, Zylwia 3mam mocno kciukasy :)
Ja w sobote wrocilam ze szpitala, w piatek wycieli mi pecherzyk zolciowy, Niedziele fatalnie znosilam, ale dzis juz jest lepiej.
Byłam dzis w invicta, lekarz zrobil mi usg, mam wykupione tabletki AROMEK, ktore mam brac od 2dc. W 7-8dc mam przyjsc na wizyte monitorujaca i lecimy z pierwszym AID :)
Czy ktoras z was zna te tabletki? Jestem taka podekscytowana :D
 
Kochana nie masz czego się obawiać. Ja jestem po pierwszej IUI, dziś mam wizytę i dowiem się kiedy termin drugiej, ale napewno w tym tygodniu. Ja przed pierwszą również się stresowalam, co okazało się całkowicie zbędne. Sama IUI nic nie boli, szczerze to zastanawiałam się czy lekarz juz skończył czy dopiero zaczyna [emoji12] później żadnych dolegliwości czy plamienia nie miałam. Oczywiście trzymam kciuki i życzę by ta IUI była twoja pierwsza i ostatnia [emoji4]
 
Cześć dziewczyny. Wracam do świata żywych..
Trzymam za was wszystkie kciuki. Oby tym razem były same pozytywne wiadomośći. Idzie wiosna, niech starania nasze będą owocne    :D:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Zylwia... oby się udało, odczarujcie dziewczyny- żeby były same pozytywne wyniki...... Dajecie mi nadzieje i pozytwne myślenie .... wczoraj miałam małego doła ale dziś mnie podniosłyście .... :) jeszcze długie dwa tygodnie i moja pierwsza iui ..... :):)
 
Dziewczyny dzisiaj 25dc, 12 dzień po IUI, nie mam żadnych nawet najmniejszych tradycyjnych objawów @. Żadnego bólu podbrzusza ani piersi - zazwyczaj pojawiał się już Ok tydzień przed. Po ostatniej stymulowanej iui okres przyszedł już w 25dc, normalnie mam cykle 28 dniowe. Generalnie w środę powinnam testować... boje się. Tak bardzo bym chciała żeby to trzecie podejście wreszcie okazało się szczęśliwym! Dzisiaj mam dołek, to chyba przez ta pogodę. Zastanawiam się czy brak objawów może być objawem? Mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie...


Oby to była oznaka dwóch pięknych kreseczek.... :):)):):
 
tak froncia masz racje trzeba odgonić te czarne chmury co nam tu zalegają na forum przez tyke czasu !! :) my jutro z mężem poprawimy po tej IUI i powiedzieliśmy sobie że jak nic teraz musi się udać! czy ja aby nie za bardzo w to wierze ?;)
 
reklama
Do góry