reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Emilianka w kwestii in vitro tez nie za wiele wiem, ale tak jak już Oska napisała, lekarz może Cię puścić długim albo krótkim protokołem. Przy długim wymaga się brania przez miesiąc antyków aby wyciszyć jajniki. A Ty decydujesz się na IVF czy ICSI?

Raczej chodziło o IMSI lub ICSI ?
 
reklama
Moje pytanie dotyczyło IVF lub ICSI. W mojej klinice są takie oznaczenia.


No to masz wybór między: bierzemy wszystko jedno jaki plemnik a bierzemy plemnik wyselekcjonowny. To nie wybór to oczywistość:) Ale popatrz jeszcz raz bo mi się też nie chce wierzyć, że gdzieś jeszcze uno: nie robią IMSI, due: zdają się na wybór Boży.
 
No to masz wybór między: bierzemy wszystko jedno jaki plemnik a bierzemy plemnik wyselekcjonowny. To nie wybór to oczywistość:) Ale popatrz jeszcz raz bo mi się też nie chce wierzyć, że gdzieś jeszcze uno: nie robią IMSI, due: zdają się na wybór Boży.
Ale ja się tylko pytałam Emilianki. Ja nie startuję do in vitro, dziewczyny czytajcie z zrozumieniem. Poza tym nie leczę się w Polsce. Nie wiem jakie tutaj dokładnie są procedury do in vitro. Jestem na etapie IUI i w tym temacie mogę się wypowiedzieć.
 
dziewczyny chba cos nie tak ze mną....strasznie mi niedobrze od 2godzin....masakra jakaś..........mam nadzieje że to nie jakies chorubsko.....
po kinie czuje się troche odstresowana w końcu jeszcze 5-6 dni i bede testować.....:)
 
Witam :) Jestem nowa na stronie , dzis wlasnie mialam pierwsza wizyte w klinice nieplodnosci. Targaja mna mieszane uczucia... :szok:
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

LUTY

16 – Anett96 - IUI
16 - Mikaaaaa – pierwsze USG

17 – ludek – IUI
20 – zylwia – monitoring cyklu
20 – adunnnia90 – wizyta w klinice
20 – Vinszka - wizyta + ocena cyklu.
21 – jolancik – wizyta u lekarza
21/22 – cikulinka – beta hcg
24 - jasani - monitoring cyklu
28 – Oska305 – beta hcg


MARZEC

01 – Bubu19821 – monitoring cyklu


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Wpisz mnie Jolancik 20.02.2017- wizyta w klinice przed ivf
 
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LUTY

17 – ludek – IUI
18 – anett96 – monitoring cyklu
20 – zylwia – monitoring cyklu
20 – wiola1702 – monitoring cyklu
20 – adunnnia90 – wizyta w klinice
20 – Vinszka - wizyta + ocena cyklu
20 – Emilianka6966 - wizyta w klinice przed ivf
21 – jolancik – wizyta u lekarza
21/22 – cikulinka – beta hcg
24 – jasani – monitoring cyklu
28 – Oska305 – beta hcg


MARZEC

01 – Bubu19821 – monitoring cyklu
01 – Oska305 – wizyta w klinice
06 - Joko86 - wizyta w klinice przed ivf


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
Ostatnia edycja:
Do góry