reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
adunia jestem z tobą wiem co czujesz
mi dzis @ nie dała szansy na testowania poraz trzeci iui nieudane.......
najgorsze że facet nie potrafi mi wtedy powiedzieć ze bedzie dobzre tylko jeszcze bardziej dobija człowieka ....... to cholernie boli niewiem czy w tym cyklu bede się starać zresztą kiedy jak nie teraz a myslałam łudziłam się ze taki fajny prezent na imieniny dostanę a tu wyszło jak zawsze przepraszam za moje smety
 
Adunia, Cikulinka nieeee!! [emoji22][emoji22][emoji22] To zadnej z nas sie nie udalo posypalysmy sie jedna po drugiej... Po co w ogole sie robi te zabiegi skoro one sa tak malo skuteczne wrrr Lepiej od razu na invitro wysylac bo to szkoda czasu i nerwow...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
LISTOPAD

25 - bertha - monitoring cyklu
28 - M26 - przyjęcie do szpitala
28 - Beti - ciążowa wizyta kontrolna
29 - M26 - przywitanie z synkiem
29 - Pyreczka - ciążowa wizyta kontrolna
29 - anett96 - beta hcg

GRUDZIEŃ

01 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
23 - luczija - ciążowa wizyta kontrolna
28 - vadera - przywitanie z córeczką
 
adunia jestem z tobą wiem co czujesz
mi dzis @ nie dała szansy na testowania poraz trzeci iui nieudane.......
najgorsze że facet nie potrafi mi wtedy powiedzieć ze bedzie dobzre tylko jeszcze bardziej dobija człowieka ....... to cholernie boli niewiem czy w tym cyklu bede się starać zresztą kiedy jak nie teraz a myslałam łudziłam się ze taki fajny prezent na imieniny dostanę a tu wyszło jak zawsze przepraszam za moje smety
Ahh cikulinka ja podchodze w tym cyklu czekam na @ i od nowa. Moze bedziemy mialy obydwie prezenty pod choinke? :-) musimy byc silne co jak co ale wierzyc trzeba. Dzisiaj troche poryczalam ale od jutra na nowo zbieram sily.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adunia, Cikulinka nieeee!! [emoji22][emoji22][emoji22] To zadnej z nas sie nie udalo posypalysmy sie jedna po drugiej... Po co w ogole sie robi te zabiegi skoro one sa tak malo skuteczne wrrr Lepiej od razu na invitro wysylac bo to szkoda czasu i nerwow...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Pechowy tydzien :-( trzeba probowac cassiah! My z mezem powiedzielismy sobie i lekarz tez dal nam do zrozumienia ze do 4 razy mamy probowac potem juz raczej mamy zaczac myslec o in vitro

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry