reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Maarchewkaa jutro odpiszę jak to wyglądało,mam nadzieję,że pamiętam :-) dziś po prostu w głowie mam radość z podglądania malucha w brzuchu i nie mogę zebrać myśli :-)

Po wizycie na dzień dzisiejszy wszystko w porządeczku :-) :-) :-) maluch dawał na usg niezły pokaz ruchliwości :-)
 
reklama
Aśka - co do IUi po hsg, ile lekarzy tyle teorii widzę. Mi w klinice lekarz stanowczo odradzał, podał jakieś argumenty ale niestety dziś już nie pamiętam. I my po słuchaliśmy.

Kamisiu - cieszę razem z Wami :-)
 
cassiach przykro mi....... przytulaski... jestem z tobą zbieraj siły ale nie trać nadzieii możę jeszcze coś bedzie:)
ja jeszcze nie testowałm...jak do jutra w pracy nie dostane @ to już nie ma bata testuje na sikańcu a po jutrze na bete
powiem wam ze jakoś dziwnie się czuje nie tak jak przed normalną @ normalnie boje się.....żeby tylko nie przyszła ale bym miała prezent na imieniny:)
trzymam kciuki za jutrzejsze i najbliższe testujące&&&&&&&
 
Adunia pozytywnego betowania.

Ja się powoli zbieram na wizytę. Jak dla mnie to mogłabym usiąść dziś na fotel i dowiedzieć się, że uż rodzę:/ Mam jakis taki spadek energii i radości, że szok. Samego porodu się nie boję nic a nic (jeszcze), ale tego co będzie potem. Chodzę marudzę: "Czy mi źle z kotami było?". Biedny ten mój pasożyt się musi matki wariatki nasłuchać:(
 
Bylam rano na becie przed praca. Teraz czekac do wieczora kolo 18 beda wyniki. Ale jakiegoś takiego strasznego dola mam a intuicja mi mowi ze kolejny raz sie nie udalo [emoji22][emoji22][emoji22]

Vadera dziekuje :-) to Ty na kiedy termin? Zdrówka, energii i siły :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry