reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
tak z rtg :) hmmm.... teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie było tak, że w kolejnym cyklu po hsg miałam jednak pierwszą inseminację. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Sprawdzę to w domu w papierach jeszcze i dam cynk ;)
 
reklama
tak z rtg :) hmmm.... teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie było tak, że w kolejnym cyklu po hsg miałam jednak pierwszą inseminację. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Sprawdzę to w domu w papierach jeszcze i dam cynk ;)

Dzięki cytry :) Będę wdzięczna bo nie chcę zmarnować tego cyklu...

Dziewczyny piszcie jak było u was.
 
Zrobilam sikanca i negatywny [emoji22]
Na bete sie nie dopchalam bo nie mam skierowania a moj lekarz do poludnia jest na bloku operacyjnym. Ale mysle ze nie ma sensu, 15 dzien po juz by wyszedl chocby bladzioch... Zadzwonie do gina po poludniu i sie dogadam.


Aska ja sie staralam od razu. Wrecz jest wskazanie, bo w ciagu pierwszych 3 mscy sa najwieksze szanse na ciaze.
Ja mialam z rtg.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam sikanca i negatywny [emoji22]
Na bete sie nie dopchalam bo nie mam skierowania a moj lekarz do poludnia jest na bloku operacyjnym. Ale mysle ze nie ma sensu, 15 dzien po juz by wyszedl chocby bladzioch... Zadzwonie do gina po poludniu i sie dogadam.


Aska ja sie staralam od razu. Wrecz jest wskazanie, bo w ciagu pierwszych 3 mscy sa najwieksze szanse na ciaze.
Ja mialam z rtg.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro.:( Ja jutro ide na bete i starsznie sie boje że teraz tez sie nie udalo:(
 
Kamisia historia straszna, przez co ty przeszlas dziewczyno to malo co cie teraz bedzie moglo zlamac... Chyle czoła!


Evelevel wrogosc sluzu jest idealnym wskazaniem do iui, zazwyczaj szybko sie udaje :) Powodzenia


Renka witaj i kciuki za pecherzyki :) Jaka u Was jest diagnoza?


Sarenka moje gratulacje :) Kciuki za bete &

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki ;-) ja podchodzę do tego dość spokojnie. Staramy się już ponad dwa lata, jestem po dwóch poronieniach i dopiero teraz kiedy zmieniłam gina wyszło dlaczego nie wychodzi.
Test powinnam zrobić 1.12 ale jakoś tak bez stresu. Tyle co ja się już nadenerwowalam więc stwierdziłam że będzie co ma być ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki ;-) ja podchodzę do tego dość spokojnie. Staramy się już ponad dwa lata, jestem po dwóch poronieniach i dopiero teraz kiedy zmieniłam gina wyszło dlaczego nie wychodzi.
Test powinnam zrobić 1.12 ale jakoś tak bez stresu. Tyle co ja się już nadenerwowalam więc stwierdziłam że będzie co ma być ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Evelevel - czyli co sie okazalo? dlaczego mialam 2 poronienia? Ja mialam 1 ale nie wiem dlaczego
 
reklama
Kamisia871 - czy możesz mi napisać jak Cię przygotowywali do IU? Ile miałaś wizyt przed samym zabiegiem? jakie badania miałaś wykonane? czy po inseminacji zrobili CI USG kontrolne?
Ja miałam pierwszą IU w Gdyni w Invimedzie, ale niestety nie mam dobrej opinii na ich temat.. ;/
 
Do góry