reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam, jestem tu nowa. 10 listopada mialam 2 inseminacje. Staramy sie o dzidze 2,5 roku, w pazdzierniku mialam pierwsza IUI na cyklu stymulowanym clo, zastrzyk na pekniecie i potem duphostan teraz w listopadzie za drugim podejsciem tak samo. Tak bardzo chcialabym zobaczyc II kreski za tydzien mam isc na Bete. Do forumowiczek a Wy ile sie staracie? Ktore to wasze podejscia? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a postanowiłam wielkie odliczanie :) to testowania pozostało 7 albo 8 dni....
Witam jestem tutaj nowa na forum. Ktora to Twoja IUI? Ja jestem 7 dni po inseminacji i tez za tydzien mam isc zrobic bete strasznie sie boje ze znowu nic nie bedzie i nie chce sie nakrecac. :(. a Tobie zycze powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
hello własnie wróciłam po IUI .ananas zakupiony od piatku przyjmuje duphaston. Mam nadzieje ze sie uda :):)
Jestem nowa na forum. Ktora to Twoja IUI?:) Trzymam kciuki. Ja w czwartek tydzien temu 10.11 mialam druga IUI. Od niedzieli biore duphaston. Tez mam wielka nadzieje lecz boje sie kolejnego rozczarowania :(
 
adunnia90 to moja 1 wsza IUI.
Juz troche dszłam do siebie i moge pisac zryczalam sie łeb mi peka. Okazalo sie ze pecheryk nie ekl :( nici w IUI. Lekarka kazała mi brac duphaston - nie wiem po co. moze zeby pecherzyk sie wchlonął? Za bardzo wierzylam ze sie uda za 1 razem :(
Powiedziala ze drugi raz sróbujemy na peknietym pecherzyku ale ja nie wierze ze na peknietym sie uda. :( wiecie coś na ten temat?
 
Wiem co czujesz po pierwszej nieudanej IUI tez tylko ryczalam a jeszcze w ten sam dzien sie dowiedzialam ze moja siostra blizniaczka spodziewa sie 2 dziecka i ze jest to juz 3 miesiac wiec dol byl jeszcze wiekszy. :(:(:( Rozne opinie slyszalam i czytalam roznie to bywa jedni czekaja na pekniecia inni robia na niepeknietym i potem sprawdzaja czy pekl ja jestem zdania jak bedzie mialo sie udac to sie uda. :) Glowa do gory trzeba isc dalej
Dodam ze ja obydwie mialam na niepeknietym
 
adunnia90 to moja 1 wsza IUI.
Juz troche dszłam do siebie i moge pisac zryczalam sie łeb mi peka. Okazalo sie ze pecheryk nie ekl :( nici w IUI. Lekarka kazała mi brac duphaston - nie wiem po co. moze zeby pecherzyk sie wchlonął? Za bardzo wierzylam ze sie uda za 1 razem :(
Powiedziala ze drugi raz sróbujemy na peknietym pecherzyku ale ja nie wierze ze na peknietym sie uda. :( wiecie coś na ten temat?
Wiem co czujesz ja tez po pierwszej nieudanej tylko ryczalam a jeszcze w ten sam dzien do odebralam wyniki bety to dowiedzialam sie ze moja siostra blizniaczka spodziewa sie 2 dziecka i ze jest to 3 miesiac juz. :(:(:( Ja mialam robione obydwie na niepeknietym ale w internecie roznie czytalam i roznie sie niektorym udawalo wiec ja jestem zdania ze jak ma sie udac to sie uda:):) glowa do gory i sily to kolejnej proby
 
Wiem co czujesz ja tez po pierwszej nieudanej tylko ryczalam a jeszcze w ten sam dzien do odebralam wyniki bety to dowiedzialam sie ze moja siostra blizniaczka spodziewa sie 2 dziecka i ze jest to 3 miesiac juz. :(:(:( Ja mialam robione obydwie na niepeknietym ale w internecie roznie czytalam i roznie sie niektorym udawalo wiec ja jestem zdania ze jak ma sie udac to sie uda:):) glowa do gory i sily to kolejnej proby
Dziękuję, dziś jest gorzej wyplaczę co mam wypłakac i od jutra zaczynam pozytywne myslenie
 
reklama
Witam, jestem tu nowa. 10 listopada mialam 2 inseminacje. Staramy sie o dzidze 2,5 roku, w pazdzierniku mialam pierwsza IUI na cyklu stymulowanym clo, zastrzyk na pekniecie i potem duphostan teraz w listopadzie za drugim podejsciem tak samo. Tak bardzo chcialabym zobaczyc II kreski za tydzien mam isc na Bete. Do forumowiczek a Wy ile sie staracie? Ktore to wasze podejscia? :)
Witaj!
Ja niecierpliwie czekam na swoją pierwszą IUI. mialam miec we wrzesniu, ale nie podobalo sie ginowi w zasadzie nic - ani endometrium, ani pecherzyk, ani śluz, takze odpuscilismy. W pazdzierniku jajeczkowal lewy jajnik, po stronie jajowodu podejrzanego o niedroznosc, wiec poszlam na laparoskopie usunac torbiel z lewego jajnika i potencjalnego wodniaka z jajowodu (torbiel usunieta, jajowód okazal sie zdrowy i drozny!). Laparoskopia byla mniej wiecej w terminie owulacji. No ale zabieg i sie organizm zresetował. Po laparoskopii po ok. 1,5 tygodnia mialam owu, wczoraj/dzisiaj miala byc @.
Dzisiaj sie juz delikatnie zaczelo, bylam u gina wlasnie. i powiem wam, że mam ciekawą historię..
Lewy jajnik oszalał, chyba po tej laparo poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że mialam własnie owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @.

Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Widac strzępy po uwolnionych zrostach. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm! a 2 tyg temu bylo za grube w trakcie owu: 14,4mm.

No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, tylko zeby sie uspokoił... trzeba przeczekac kolejny cykl..
frown.gif
ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy, moze uda sie jeszcze zrobic przed swietami IUI.
 
Do góry