reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Beti nie dziwię się, że korci zrobić szybciej betę :) normalnie denerwuję się razem z Tobą :p

Omatko więc beta to tylko formalność :)

Aniko ciekawe cóż nam dziś za wieści przyniesiesz :)

Bertha bo Ty teraz clo brałaś tak? Ja zawsze dobrze na ten lek reagowałam więc trzymam kciuki, żeby i Twój organizm dobrze zareagował :)

Miłego dnia :) !

Tak, biore clo do jutra. W srode podglądanie pęcherzyków i coraz bliżej do IUI :)
Clo juz raz miałam pare miesięcy temu i były 3 pecherzyki, z czego chyba 2 pękły. Ale teraz wiem dodatkowo ze lewy jajowod ma wodniaka, wiec najważniejsze oby pęcherzyki jakies były w prawym jajniku.


Beta hcg 87, 7 juhuuu 11dpo to chyba ok? ‹3

Gratulacje!!
 
Omatko, niech beta ladnie przyrasta i niech dobrze się dzieje! Powtórz za dwa dni :)

Beti, jutro 13ty okaże się dla Ciebie szczęśliwy ;)

Vadera, ja tez z cieplolubnych, ale te upaly meczace:/ i.nawet nie chodzi o temperature, ale takie ogólne rozbicie... nic się nie chce:/



Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

13 - Anika - badanie krwi
13 - Beti - beta hcg
14 - Pyreczka - wizyta u profesora
14 - bertha - monitoring cyklu
14 - omatkoitrojko - II beta hcg
15 - Anika - ktg
19 - Kath - wizyta kontrolna i podglądanie Kropka
19 - Anika - ostatnia wizyta kontrolna przed cc
20 - Vadera - wizyta u kardiologa
22 - Vadera - cążowa wizyta kontrolna
23 - Anika - ktg
26 - Anika - przyjęcie do szpitala - cel: spotkanie z Polą
27 - Anika - przywitanie z Polą

Bertha - IUI
 
Ostatnia edycja:
Omatko wielkie gratulacje :) widzisz lekarze nie zawsze mają rację :) nie raz musimy kontrolę same przejąć nad losem :D

Kath myśl pozytywnie !! wiadomo, że każde zabarwienie to panika, jednak nie raz kobiety mają krwotoki, a maleństwo rodzi się zdrowe, będzie dobrze !

Bertha niech rosną ładne na tym jednym jajniku !! :)

Wczoraj mieliśmy odwiedziny mojego kuzyna z rodzinką i mój małżonek dorobił się ślicznej, drobniutkiej chrześniaczki :) no i co :) ciotka się zakochała :D :D

NIECH SIĘ DZIEJE !!!
 
reklama
Do góry