reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Czesc Dziewczyny
Zarejestrowałam sie do invicty. Zaczynam od nowa, dobrze ze mam aktualne badania... Niech mi w koncu ktos powie jaka droga mam isc...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniko - ja w pewnym momencie w 3 trymestrze zaczęłam spadać z wagi, co mnie zmartwilo bo właściwie nie wiem czym to było spowodowane. Taka nasza uroda, jak z Polą wszystko ok to się nie martw.

Kath - co Ci powiedział lekarz? Moim zdaniem jest dobrze, pęcherzyki mają jeszcze czas. I pamiętaj nie liczy się ilość tylko jakość. Bo to że będzie ich 20 nie gwarantuje powodzenia. Będzie dobrze :-) :)
 
Aniko - ja w pewnym momencie w 3 trymestrze zaczęłam spadać z wagi, co mnie zmartwilo bo właściwie nie wiem czym to było spowodowane. Taka nasza uroda, jak z Polą wszystko ok to się nie martw.

Kath - co Ci powiedział lekarz? Moim zdaniem jest dobrze, pęcherzyki mają jeszcze czas. I pamiętaj nie liczy się ilość tylko jakość. Bo to że będzie ich 20 nie gwarantuje powodzenia. Będzie dobrze :-) :)
Lekarz mi powiedzial ze mam sie cieszyc ze w ogóle zareagowalam...bo przy iui leki na mnie nie chcialy dzialac...mam nadzieje ze nie wszystkie okaza sie puste...
 
Dziewczyny a czy ktos wie co u Smerfety, Pole, Blue... u tej juz calkiem starej ;-) gwardii:-)
Niebajka tez przepadla...
 
aniko ja czytałam w książce że w trzecim trymestrze waga może nawet spadać ponieważ człowieczek zaczyna wypijać wody płodowe szykując się do porodu. najważniejsze jest żeby Pola przybierała na wadze, ale jak popija wody to w Twojej wadze można tego nie odczuć.

Moli trzymam kciuki żeby to było To

kath uwierz w siebie

stacy imię wybrane, ale przedstawię Wam w listopadzie


udanego dnia :-) :)
 
reklama
Witam! Zaglądnęłam na chwilę :)
Niebajka nas czyta, ale walczy z AZS u Sarenki i to jej dobro jest w tej chwili najważniejsze. Trzymajmy kciuki, żeby mała zareagowała na leki bo dobrze do tej pory nie było... Piszę z Niebajką na priv.

Marzen, &&&& nadal zaciśnięte!
Kath, uśmiech jest? Ma być!! :)

Pozdrawiam wszystkie :)
 
Do góry