reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kath . nie możesz mieć już teraz 2 tys. daj szanse komórkom one muszą na spokojnie rosnąć, dojrzewać.
wiem jakie to dla ciebie trudne, ale musisz troszeczkę odpuścić z pesymizmem. bardzo trzymam kciuki
 
Lumio - dobrze, że się odezwałaś. Czasem odpoczynek jest potrzebny. Rozmawialiście ze sobą o zaistniałej sytuacji? Warto sobie wszystko wyjaśnić, niż dusić w sobie.

marzen - kciuki cały czas za Ciebie i Twoje zarodeczki.

kath - który dzień cyklu u Ciebie?

Magda, Anika - jak u Was?
 
Lumio - dobrze, że się odezwałaś. Czasem odpoczynek jest potrzebny. Rozmawialiście ze sobą o zaistniałej sytuacji? Warto sobie wszystko wyjaśnić, niż dusić w sobie.

marzen - kciuki cały czas za Ciebie i Twoje zarodeczki.

kath - który dzień cyklu u Ciebie?

Magda, Anika - jak u Was?
8dc
 
Marzen, a Kropku podserduchowym pokładaj nadzieje:* zaciskamy kciuki, i małe, i duże :*

KAth, porzuć ten pesymizm, estradiol dobry, jak na ten moment stymulacji. głowa do góry!

Stacy, u nas w miarę ok, czekamy na piatkową wizytę i mamy nadzieję, ze Mała łądnie rosnie. ja od 3tyg mam tę samą wagę, ale może to przez to, że cukry jeszcze bardziej ograniczyłam i nie jem owoców po 18 (ryzyko cukrzycy ciążowej). Brzuch się napina, ale łykam nospę i duzo odpoczywam, więc jest lepiej niż przedtem. poza tym kompletujemy wyprawkę i coraz bardziej do nas dociera, że niebawem Mała będzie na świecie:)
 
Kath: a palnąć Cię w ucho? 7 to dobrze. Mają jeszcze czas dorosnąć. Ja na ten etap miałam 2 z "możliwym" 3. 7 cudownych bąbli, z których przynajmniej jeden ma się stać "utrapieniem" na całe życie.
 
Aniko jesteś na jakimś wątku przyszłych mamusiek? Np. wrześniówki? Już nie mogę się doczekać jak będziesz nam zdawać relację z porodu... Brzuszek się napina bo się rozciąga! Poleńka rozpycha się bo potrzebuje coraz więcej miejsca. Buziaki dla Was :****

Kath, głowa do góry! Ile razy już Ci dziewczyny pisały, żebyś porzuciła negatywne emocje i ten wstrętny pesymizm? No dlaczego Ty nas w ogóle nie słuchasz!!!!???? :p Dużo zależy od "głowy" - każda zaciążona Ci to powie, że jak uwolniła głowę to zafasolkowała! Życzę Ci tego!

Magda, jakieś przymiarki do imienia? ;)

Kredka, przycichłaś? Hmmm?
 
reklama
Marzen kciukam non stop:-D

Kath wierze w pecherzyki i ze bedzie dobrze:-)

Co do invicty wroclaw a gdansk... juz Wam pisalam jakie bylo moje odczucie ze w gdansku po prostu dobrze sie czulismy a do wroclawia wiem ze juz bym nie wrocila.. ale tu mowie tylko o naszych odczuciach i pierwszym wrazeniu.
 
Do góry