reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Byłam u Dr. ogórek.
Teraz jak sie zdecyduje to chyba Invimed.
Myśle ze trzeba wziac sie w garść i skoro mam wszystkie badania aktualne to warto isc gdzies i niech ktos postawi kropkę nad i.
Jeden jajowod mam drożny, drugi wyłączony z powodu wodniaka.
Ale na nim po operacji powstały torbiele, myślicie ze najpierw z nimi zrobic porządek?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moli ja chodziłam do Invimedu do dr Gizlera
Jak dla mnie świetny specjalista, konkretny, rzeczowy,wszystko wytłumaczy ale nie gada o pierdołach. Takich lekarzy ja akurat lubie. Najpierw sprawdził moje wyniki, popytal dokładnie o wcześniejsze leczenie. Skierował na brakujące, jego zdaniem ważne badania. Nie namawiał nas na inseminacje, dał nam wybór.
 
Ech Doktor Karolina w ogóle ma dziwne podejście. Dziewczynie korzystającej z programu równocześnie ze mną kazała na odchodne z dnia na dzień odstawić wszystkie leki:/ Ja byłam u Dr. Witkowskiego. Zanim zdecydowaliśmy się na jakiekolwiek działania przeszliśmy przez mega długie pasmo badań obydwoje. Lekarz jest ciepły ale nie wylewny i nastawia na wszelkie możliwe niepowodzenia. My mieliśmy naprawdę bardzo niewielkie szanse a szliśmy na ivf. Tymczasem jeden zabieg i szczęśliwa beta:)
 
Gdybym nie uciekła przerażona z kliniki to pewnie zalapalabym sie na rządowe i inv, tymczasem trzeba bedzie wydać grube pieniadze.

Cieszę sie z kazdej bety u Was pozytywnej :-)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moli Invicta Wrocław jest straszna, ja tam u jednej lekarki i jednego lekarza nerwy zszarpałam, kupę kasy i co gorsza czasu straciłam i nie polecam. Co ciekawe in vitro robiłam w tej samej klinice ale w Gdańsku i nie ma porównania. Gdańsk a Wrocław to niebo a ziemia: w Gdańsku profesjonalizm, troska, stały kontakt, wazelina i skakanie wokół pacjentki a Wrocław... wielka łaska za ciężką kasę - zero kontaktu z nimi, bo recepcja nie odpisuje na maile, płacę za konsultację NA POMYLONYCH WYNIKACH a jak lekarce powiedziałam, że wyniki są sprzed 3 tygodni a ja ostatnie godziny spędziłam wisząc na telefonach i mailach, żeby ktoś w ich oddziale poszukał wyniku, który jak wiedziałam z laboratorium, od 2 dni mają fizycznie wydruk u siebie, to nikt palcem nie kiwnął - I MUSIAŁAM JĄ PRZEPRASZAĆ, ŻE MIAŁAM CZELNOŚĆ ZWRÓCIĆ NA TO UWAGĘ! I jeszcze ostatecznie mi powiedziała, że "skoro nie doceniam jej wysiłków to mam do niej więcej nie przychodzić!" Nie doceniam w ramach kasy, którą płacę?????? Pół roku jeździłam 170 km do nich i ciągle jej coś w wynikach nie pasowało a chciałam zrobić drożnosć jajowodów. Z tymi samymi wynikami w innej klinice z marszu badanie zrobiłam, bez łaski. Poza tym ciasnota w tym oddziale, na USG ze wszystkich gabinetów kobiety biegają do POKOJU USG, rany - tragedia! Za telefoniczną konsultację - pilna sprawa - zapłaciłam 150 zł a lekarz dzwoni, żeby mi powiedzieć, że system nie działa, więc nic mi nie powie. Po 3 dniach asystentka raczyła zadzwonić - a ja jak na szpilkach na receptę czekałam, którą mieli 3 dni wcześniej wysłać a ona z info, że dopiero najwcześniej następnego dnia wyślą! Wiocha, granda, złodziejstwo, olewanie ludzi i TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA LUDZI CO IM KOMFORTOWE I DOSTATNIE ŻYCIE FUNDUJĄ. Odradzam Inviktę Wrocław!!!
Lumia, u mnie też lata starań dobiły nasze małżeństwo. Mieszkam z obcym człowiekiem, który jak COŚ MUSI to robi, nic z siebie... Straszne jaką destrukcją jest bezdzietność....
 
Ostatnia edycja:
Ja i u dr O i dr W przeszłam piekło więc nie polecam a przypominam, że w Gdańsku wcześniej zostawiłam prawie 30 tysięcy więc się trochę nachodziłam i najeździłam do nich, więc mam porównanie między ich placówkami. Nie polecam tych dwoje lekarzy z Wrocławia.
 
Ewikewik przerażajace to co piszesz.grube pieniadze sie płaci w prywatnych przychodniach, a przy leczeniu i diagnozowaniu niepełnoletności to juz szczegolnie. Rozumiem ze sam zabieg, leki kosztuje, ale powinno byc to cześciowo nadal refundowane. Zabrało to wielu kobietom szanse na posiadanie potomstwa.

Moj maż ma dobre wyniki.

Ja jestem w kiepskiej sytuacji.

Ale chyba najpierw zrobie porządek z torbielami po operacji. Lekarz mówił ze moga sie wchłonąć, tylko juz sie 5 miesięcy wchłaniają i wchlonac nie moga...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie bronię nikogo zaciekle, ani niewysyłam. Jednak wydaje mi się Ewik, że trochę jednak odreagowujesz niepowodzenie. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem z kliniką, mailowo czy to telefonicznie. Nie raz zdarzało mi się pomiędzy wizytami podesłać wyniki i dostawałam zwrotnie komentarz lekarza, bez łaski i za darmo. Większość lekarzy postawiła na nas kreskę i prawie się na nią zgodziliśmy, bo w końcu czasem i lekarz jest bez szans z naturą. Mieliśmy to szczęście, że tam trafiliśmy. I mimo, że nie zdążyliśmy załapać się na program nie wydaliśmy aż tyle kasy. Nie namawiam nikogo aby szedł w nasze ślady. Jest multum innych klinik i lekarzy. Jednak obarczanie wszystkich w koło winą za niepowodzenia wydaje mi się nie fair a ostatnio nie masz dobrego słowa o lekarzach ogólnie bo nie dali tego na co liczyłaś. Prawda jest taka, że żaden lekarz 100% pewności żadnej z nas dać nie może. Wielu bardzo się stara, ale ostatnie słowo należy do natury.
 
Do góry