reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Magda: a byłaś też na luteinie dopochwowej czy tylko lekarz tak Ci powiedział? Bardzo długo się wahałam nad zmianą. Po zamianie owszem zauważyłam spadek, minimalny. Co nie zmienia faktu, że progesteron cały czas mam powyżej normy normalnej ciąży.

Marzen: ale Ty pewnie mówisz o luteinie doustnej?
 
Ostatnia edycja:
Vadera no oczywiście , że byłam. inaczej skąd wiedziałabym że luteina się nie wchłania? ;-) ;) lekarz nas odrazu uprzedził jakie to koszty, ale zdecydowaliśmy się. dopiero jak przeszłam na lutinus widać było że przyjmuję progesteron.
 
Beti, jak coś ustalisz z tą refundacją to daj znać, bo na naszym koncie zaczyna być widać głuche dno... A sprzedać już nie mamy co, cała kasa na in vitro poszła.
 
Vaderka ja mam dowcipna luteine też. Ostatnio brałam tylko prolutex bo luteina słabo się wchlaniala a teraz nie wiem jak będzie. Już siedzę pod gabinetem...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti no i widzisz jak ten Twój lekarz dobry :) Jednak czasem są tacy co mimo wszystko chcą też ludziom pomóc :) Tylko teraz ciekawe czy te leki da się jakoś taniej...

Marzen widzisz, nawet boćki wiedzą o co chodzi i Wam kibicują :) Musi być dobrze &&&&, zobaczymy z jakimi wieściami wyjdziesz :)

Ewik ja na clo reagowałam zawsze dobrze, przy 1 tabletce dziennie, oby i Twój organizm "zadziałał" jak trzeba.
 
reklama
Do góry