reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
LIPIEC

11-Ewik-podgląd
11- Marzen- podgląd
14- Vadera -usg
22- Anika-wizyta u gin

Katharina- stymulacja do ivf

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf

Lumio, Kredko czekamy na Was attachFull762671
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.

Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85:)
 

Załączniki

  • upload_2016-7-9_14-54-53.png
    upload_2016-7-9_14-54-53.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 51
reklama
Aniko: mam nadzieję, że wracasz do siebie. My z racji (mojej) przespanej w końcu nocy postanowiliśmy sobie zrobić wycieczkę i jedziem zobaczyć kolorowe jeziorka. Spokojnej niedzieli wszystkim. Korzystać ze słoneczka i łapać naturalną witaminę D.
 
Aniko dziękuje, że pytasz. Milenka rośnie, próbuje się podnosić jak ciągnie pałąk przypięty do łóżeczka, główkę już fajnie trzyma, chociaż trzeba jeszcze asekurować. Ostatnio znalazła sobie zabawę robienia "baniek" ze śliny. :-p

Współczuje bólu zęba, chyba najgorsza rzecz jaka się może trafić.

marzen - ale z Ciebie kurka:-) :)

Lumio - co u Ciebie?

Diore - jak się czujesz?

Kamisiu - zrobiłaś dla swojego synka wszystko co mogłaś, ma najwspanialszą mamę na świecie.:tak: On na pewno cały czas czuł Twoją wielką miłość. Jesteś wspaniała.
 
Kobietki bardzo dziękuję, że jesteście i za słowa wsparcia !!!! :*

Marzen no to faktycznie wyhodowałaś ładne jajca :) Oby były silne i owocne :) Zobaczymy jak dziś wieści przyniesiesz :)

Kath tak to wszystko przeżywałaś, a zobacz jak czas leci i zaraz Ty będziesz się dzielić z nami wieściami :)

Buraq szkoda, że znowu się nie udało...ale widzę od razu następny plan, super :) !!!!

Ewik oby wszystko się zgrało jak klinika będzie otwarta....trzymam kciuki !! Czekamy na wieści !

Aniko oby zęby już oszczędziły Was, na samą myśl boli mnie cała szczęka.....

Pozdrawiam wszystkie po porannym bieganiu :) !! No bo trzeba jakoś emocje rozładować jednocześnie dbając o siebie :)
 
Marzeń, rewelacyjne wieści! :) oby tak dalej:)

Beti, a jak u Ciebie? Masz już wizytę umowiona?

Dziewczyny, dzięki za troskę,żeby dopuściły,więc chyba rzeczywiście dobrze określono źródło bolu;) oby!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniko no właśnie nie mam :(
Pisałam do Żaka,czy jak dostanę @ to mam jechać do mojego gina po recepty na leki i na podgląd,a on mi nawet nie odpisał :(
I nie wiem czy napinać do Żaka,czy jak dostanę @ dzwonić do mojego :O

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry