reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Aniko, Madziu, M26, Vadera - jak się czujecie ciężaróweczki na tych upałach?
Dziewczyny z innego wątku pisały, że są wyprzedaże ubrań ciążowych w h&m, c&a i mama...coś tammm :) Może ktoś - coś?
Marzenka, wakacje są!!! Koniec nauki ;) Wracaj do nas :)
Lumia, Kredka - jakie plany urlopowe?
Beti, jak w pracy po awansie? Słuchają się szefowej? ;)

Kto tu jeszcze zagląda ze starej gwardii?

Mamuśki pochłonięte obowiązkami...Stacy, Emenems, Niebajko?
 
CZERWIEC

28 - Lazurytka - usg
29 - Anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LIPIEC

1 - Marzen - podgląd
5 - Beti - histeroskopia

Ewik-iui
Katharina - stymulacja do ivf
Lumio, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.

Są z nami:
Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85 :)
 
Ostatnia edycja:
Magnolia - ja podchodziłam do IUI 6 razy. Dwa pierwsze razy bez HSG ale to na moje życzenie, chociaż lekarz mówił że właśnie od tego powinno się zacząć. I tak jak pozostałe dziewczyny brałam leki po na ewentualne podtrzymanie ciąży. Jaki jest u Was problem?

Beti - oj przygotowuj się na macierzyński bo już nie długo :-D

Zuzik - kciuki za jutrzejsze szczepienia.

U nas chyba jakiś skok rozwojowy, Milenka już w nocy dała popalić, a dziś cały dzień zrzędliwa. Ani w łóżeczku, ani na rączkach. Nic jej nie pasuje. :errr: A mi pomysły się kończą jak ją czymś zainteresować.

Dziewczyny jeżeli któraś byłaby zainteresowana mogę podesłać Doxycyclinum TZF i Estrofem. Mi się nie przydadzą, a poco kupować jak i tak to wszystko to ogromne koszty.
 
Zuzik nie gniewam się :) ostatnio zaniedbalam kalendarz i siebie zresztą tez:/ dobrze że za tydzień fryzjer a 16 wesele mamy. Mam nadzieję że juz po transferze będę, chociaż boję się planować .

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimo, że u nas to początek, upały dają w kość. Ale najgorzej było dziś mimo braku słońca. Cisnienie jak zombie na głodzie. W pionie mega zawroty głowy. Poza tym ok. Chociaż w gorszych chwilach chciałabym aby pasożyt był już cały i zdrowy na świecie. A tu jeszcze tyle przed nami.
Pozdrawiam wszystkie chłodno ;)
 
Do góry