reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Stacy dziekuje ze pytasz:-* w tych sprawach to nic nie slychac .. a poza tym to wszystko dobrze:-) jedynie to potrzebuje cos zeby tyle nie jesc... juz nie moge na siebie patrzec i caly czas cos jem.... moze jakies tabletki ale sama nie wiem co by bylo najlepsze:-( oczywiscie za po nastepnej @ wracan do cwiczen ale nie moge sobie poradzic z jedzeniem...

Nou nie dramatyzuj!!!!!!!!! Bedzie beta zrobiona to bedziemy soe albo cieszyc albo zastanawiac co dalej. Nie do konca rozumie dlaczego lekarz przy takich wynikach m mowi o nieplodnosci idiopatycznej? Bo na pierwszy rzut oka to problem w armii. Ale wiesz nawet w tak malym procencie moze byc zwyciezca:-)
 
Nou powiedz M ze jesteś przyszła matka i nie może Cię stresować :)
U nas jest z diagnozą to samo, idiopatyczna a nasienie M też furory nie robi.
Przepraszam że malo pisze ale na budowie spędzam każda wolna chwile, dziś jeszcze w przedszkolu dzień rodziny a jutro jadę na weekend do stolicy na szkolenie:/
Pozdrawiam Was:*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diore, gratuluję Ci i życzę zdrowej i spokojnej ciązy :*

Lumio, u nas dobrze. rośniemy ;) po badaniach połówkowych pozytywne wiesci, teraz czekamy na kolejne badania, a w międzyczasie zakonczenie szkoły przez moich gimnazjalistów, zajecia na studiach i inne sprawy, wiec się dzieje ;) powoli kompletujemy wyprawkę, powoli...
jak sprawy u CIebie? na jakim jestes etapie?

pozdrawiam Was wszytskie :)
Aniko, jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć w "ubrankowej" sprawie wyprawkowej... Słynne, praktyczne i niezastąpione body (zapinane w kroczku) - jeżeli masz możliwość kupuj "kopertowe", a nie zakładane przez główkę. O jaki do świetny wynalazek :) Nie wiedząc, kupiłam sporo takich zwykłych, a że niedoświadczona ze mnie mama, systematycznie wymieniam na kopertowe. Mama spokojna i Adaś się nie denerwuje, że mu coś przez głowę się ubiera. Przynajmniej na początku, bo teraz już śmigamy z t-shirt'ami przez głowę (ale teraz ta główeczka już jest stabilna :) )
Jakby co, służę radą na priv, żeby Wam tu nie zaśmiecać :)
Aniko, gdzie mogę Poleńkę zobaczyć? :)
 
Popieram Zuzik co do body. TYLKO kopertowe :-) :) Jakie to ułatwienie dla niedoświadczonej mamy, a i dziecko jest spokojne. My mieliśmy różne i różnie było :laugh2: Jak była mniejsza nie dość że ja się bałam to ona tego nie lubiła. Dziś już z z większym spokojem zakładam te przez główkę. Przecież nie wyrzucę nowych ubranek. :tak:

Kredko - w kwesti jedzenia nie wiem co Ci doradzić, bo ja sama zawsze zajadam stres. Aczkolwiek wykorzystując lato, staram się jeść zdrowo. :tak:
 
Hej Dziewczyny wiem, że być może za wcześnie panikuje ale po prostu znowu mam to przeczucie, że się nie udało :( Miałam ciężką noc... Nie mogłam spać, mam napuchnięte oczy od płaczu, i nie mam żadnego pomysłu co dalej... :(
Kredko gin mówi o tej niepłodności idiopatycznej bo przy tej iui wyniki M po preparatyce były rewelacyjne i, że z gorszymi się udaje... Więc jeśli nic z tego nie wyjdzie to znaczy że coś u mnie jest nie tak :(
 
Nou...obiecałaś, że będziesz wierzyć i co wyprawiasz? Jakbyś nie była w ciąży to bym Ci tyłek sprała za to pesymistyczne myślenie!!!!
Jak nie zaczniesz myśleć pozytywnie i kochać tej istotki "od już, teraz" to wiesz... Kochaj ją! i dla niej myśl pozytywnie!
 
Witaj Diore i gratulacje. Napisz najlepiej jeszcze raz , że udało się za 1 razem, żeby Kath zaczęła wierzyć:p

Buraq i Nou: Trzymam kciuki, to jest dobry rok mówię wam. I tylko tego się trzymajcie.

I się jeszcze "Pochwalę" inwentarzem: u nas też 2x2. My i dwie ogoniaste. Dwie przyszłe niańki jak nic.

Lecim zobaczyć jak nasz fasolka rośnie. Małe kciuki proszę:p
 
Nou ja też ciagle pamiętam jak obiecywałaś, że teraz się postarasz bardziej pozytywnie podejść do iui ;) więc my Cię tu pilnujemy :) Przecież na razie nie ma co płakać! po co tak się denerwujesz? Przecież to szkodzi Tobie i Twoim jajkom :)

Vadera trzymam kciuki!

i za resztę też:) pozdrawiam Was wszystkie :)
 
reklama
Witaj Diore i gratulacje. Napisz najlepiej jeszcze raz , że udało się za 1 razem, żeby Kath zaczęła wierzyć:p

Buraq i Nou: Trzymam kciuki, to jest dobry rok mówię wam. I tylko tego się trzymajcie.

I się jeszcze "Pochwalę" inwentarzem: u nas też 2x2. My i dwie ogoniaste. Dwie przyszłe niańki jak nic.

Lecim zobaczyć jak nasz fasolka rośnie. Małe kciuki proszę:p
No milo jest takie cos czytac bo wtedy marze ze moze mi tez sie uda...
A narazie 1 op antykoncepcji skonczone ;)
 
Do góry