reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witaj Diore, gratuluje fasolki :)
Marzen mnie możesz wpisać na 20 na bete... :huh:
Przytulankowaliśmy się jeszcze dziś, także jajca zalane zostały porządnie.... teraz najgorsze jest to czekanie... :(
 
reklama
Buraq a co z kotkiem?:-(

Nou dziewczyny juz wszystko powiedzialy - ta iui jest udana i tego sie trzymamy!!!

Zyzik az niewiarygodne jak ten czas leci... ucaluj malenstwo:-*

M26 no fajnie ze sie odezwalas i prosze czesciej:-* i napisz mi co Ci lekarz powiedzial bo ja tematem nadczynnosci zainteresowana a nie ma kto pomoc. A jakie Ci wyniki wyszly?

Marzen Twoje bocki zuzikowi przyniosly wiec ona Ci go daje w prezencie:-)

Diore gratulacje:-* cudowne wiesci:-)

Lumia :-*
 
Diore mój M też ma słabą morfologie, też tylko 2 % żywych plemniorów. Po poprzedniej iui i wczorajszej nasz gin mówi, że idziemy w kierunku niepłodności idiopatycznej czy jakoś tak z mojej strony. Bo wczoraj wyniki M po preparatyce były super i jeśli się nie uda to coś ze mną musi być nie tak. Powoli godzimy się z myślą o in vitro jednak problem tkwi w pieniądzach, których nie mamy :(
Buraq jak tam?

Pozdrawiam zaciążone, staraczki i mamusie :*
 
Diore, witaj!
Gratulacje Kochana! Super, że się odezwałaś. Potrzebne nam takie "przypadki" jak Ty. Pozwalają wierzyć, że warto walczyć. Bo warto! :)

Kredko, dziękujemy za całuski <3

Marzen, rezerwuję boćka ;)

Nouvelle, a może coś z immunologią szwankuje?... Chyba przy ifv badają? (dziewczyny może się wypowiedzą) Lumia robi immuno, może coś podpowie?
(A zresztą po co Ci to, skoro IUI się udała... :) )
 
Chciałabym by tak było Zuzik, ale muszę patrzyć też realnie na stan rzeczy, w którym obecnie się znajdujemy. W każdym razie na razie jeśli się nie udała ta iui to robimy przerwę ze względów finansowych... :( bo na in vitro nie mamy i nie wiem kiedy mieć będziemy... :( jeśli chodzi o szukanie dalszych przyczyn to Gin powiedział, że jakby co to mamy zebrać kasę i wrócić i on nami już pokieruję- ustalimy co i jak, i będziemy działać dalej. Mam nadzieję, że do tego czasu nie zmienią tylko znów ustawy o in vitro... W tym momencie i tak gin powiedział, że jesteśmy w głupiej sytuacji bo mogą nam zapłodnić tylko 6 jaj i podać tylko jedno.... (podobno takie przepisy jak jest się przed 35 rokiem życia...) :(
 
Tak teraz poczytałam o tej niepłodności immunologicznej i przede wszystkim są to te p/ciała przeciw plemnikowe- to mieliśmy obydwoje badane i wszystko jest ok. Doczytałam też, że mogą to być również te kardiolipinowe sprawy, które również badałam i wszystko jest ok. Lumio coś więcej możesz mi napisać o tej immunologii??
 
Nou myślimy pozytywnie, uda się! Obiecywałaś !! ;P

My testujemy pojutrze, dopiero wieczorem będę wiedziała, to napiszę, na nic się nie nastawiam, ani dobrze ani źle.. Moje myśli i tak ostatnio krążą obok naszego małego członka stada, czuje się już lepiej i zaczęła jeść więc mam nadzieję że mnie teraz nie zostawi (ma już 14 lat, ale to jeszcze nie tak dużo jak na kota). Miała objawy neurologiczne i nikt nie wiedział dlaczego, to już ciągnie się od 6 tygodni tylko teraz miała pogorszenie :( Trafiliśmy w końcu do kociego neurologa i leczenie daje efekty :) Wiem, że pewnie pomyślicie, że to tylko kot, ale stado to stado, nasze składa się z ludzkiej dwójki i kociej dwójki (z czego tylko TZ jest samcem;) ) Marzymy żeby było 3 + 2 :))) Dowiemy się w piątek, może teraz się uda ...

Miłego dnia dziewczyny!

Ps. Diore gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Buraq trzymam kciuki za Twoją betę. A co do kici to nasze stado też składa się z ludzkiej dwójki i kota :) i też na chwilę obecną nie wyobrażam sobie żeby mogło mu się coś stać. To mój kochany futrzak, który wypełnia w jakieś tam części pustkę w moim życiu.
 
CZERWIEC

10- Buraq- beta Hcg i wizyta gin
13- Marzen - wizyta u gin
20-Nouvelle- pozytywna beta
28- Lazurytka -usg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg

Lumio, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać
 
reklama
Buraq haha u nas dokladnie tak samo:-) dwie kicie i tylko m samiec:-) mam nadzieje ze juz bedzie lepiej:-*
No i oczywiscie tylko kociara zrozumie kociare;-) wiec wiem ze to czlonek rodziny:-)
 
Do góry